1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Danny311, Marzec 12, 2011.

1. Danny311

Danny311 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam mam do zaoferowania konsole Xbox 360 z dyskiem 20 GB,2 padami,słuchawkami (headset),ładowarką do pada,zasilacz i kabel Component TV-HDTV.
    Konsola nie przerabiana jej napęd to Hitachi więc koszt przerobienia to około 50 zł.
    Konsola świetnie nadaje sie do gier ,nigdy nie miałem z nią problemów gotowa do grania.

Cena jaka mnie interesuje to 450 zł + koszt przesyłki.

Kod:
    Mój numer GG : 1991091
    Numer telefonu : 692173131
    E-Mail : allegro.danielsobieraj@gmail.com
    Link do Allegro

Xbox 360 Arcade 20 GB 2 Pady !!! OKAZJA !!! (1495242031) - Aukcje internetowe Allegro

Proszę o przeniesienie do działu sprzedaż

Wczytywanie...

Poleć forum