1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam xbox one 500gb + wiedźmin 3

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez Mysciak, Kwiecień 5, 2016.

1. Mysciak

Mysciak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Kupiłem taki zestaw www.microsoftstore.com/store/mseea1/pl_PL/pdp/Zestaw-Xbox-One-+-Wied%C5%BAmin-3/productID.311257900, lecz niestety wypadł mi niespodziewany wydatek i jestem zmuszony odsprzedać. Nówka sztuka w nieotwartym pudełku.
    Cena to 1200zł + wysyłka lub odbiór osobisty w Krakowie

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mysciak

Mysciak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak więc każdy dostaje warna zgodnie z regulaminem (2. Jeśli nie chcesz skorzystać z oferty sprzedającego, nie wypowiadaj się w jego temacie. ) . Temat zostanie wyczyszczony.

Następnym razem zgłaszaj administracji że robią Ci syf w wątku a nie są zainteresowani kupnem.

Ostatnia edycja: Kwiecień 10, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum