1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam xbox one/ps4 - Zamówienia przed premierowe.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rafallo, Lipiec 24, 2013.

1. rafallo

rafallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam,
    jako, że jeszcze xbox one nie wyszedł, także ps4, chciałbym się zapytać czy bylibyście skłonni kupić te cacka nowe, nieśmigane, nie wyjmowane z pudełka o 200-250 zł taniej niż to samo co oferują w sklepie?
    Pytam się, bo chciałbym wiedzieć ilu z Was jest w stanie na dzień dobry po premierze, bądź po jakimś czasie kupić ps4/xbox one?
    Wiadomo, że w sklepie ps4 będzie kosztował 1800 zł - cena może albo zmaleć albo podskoczyć do góry, a ja zamierzam takie same konsole oferować o 200-250 zł taniej.
    Przykład, klient czyli Wy checie kupić gołego xboxa one bez kinecka. Ok, klient nasz Pan, mówisz masz. Chcesz kupić ps4 z 3 padami, ok, mówisz masz. Możecie wybrać różne warianty, z tym, że chciałbym wiedzieć wcześniej o tym i zabezpieczyć się by była ta dostępność. Chciałbym poznać rynek, i czy na 100% byście chcieli.
    To się tyczy również gier nowych, z tym, że gry mógłbym oferować o 20-30 zł taniej niż te oferowane sklepowe - gry identycznie i oryginalne, czyli sklepowe rzecz jasna. Tak samo jakieś kody, pady, pierdoły z tym związane.

Potrzebny na to odpowiedni nakład finansowy, ja także chciałbym coś z tego mieć - nie ukrywam, więc czy znaleźliby się chętni na zakup u mnie owych konsol?

Jeżeli macie pytania jakieś piszcie śmiało na PW, czy tutaj, klient nasz Pan :)

Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. rafallo

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. ZombaL

ZombaL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Przeworsk
    Nie ma informacji o gwarancji, fakturach, paragonach itd.

5. rafallo

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wszystko jest. Tak jak w sklepie będa oferowali tak samo będzie u mnie. Zestaw sklepowy = mój zestaw. Z tym, że mój zestaw to 200-250 (jeżeli chodzi o xbox one - o ps4 myślę, że tak samo gdzieś) zł taniej ma być.

6. paul323

paul323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Małopolska
    Przypominam ze xbox nie dziala bez kinecta, nie wiem kto by chcial kupic konsole ktora nie odpali, chyba ze ktos chcialby jej uzywac jako podstawka pod kwiatki.

Wysyłane z mojego Xperia x10 Mini Pro za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  7. rafallo

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kolego ;) Czytanie ze zrozumieniem, prosze.
    Będe oferował to samo co w sklepie, czyli xbox one w sklepie = u mnie, xbox one z 2 grami do ps4 to u mnie to samo, xbox one + podstawka pod kwiatki + 4 browary Lecha = u mnie to samo (z tym, że taniej o 200-250 zł)
    Zrozumiane już? :)

8. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Jak taniej ? Rachunek na jaki sklep bedzie?

9. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W jakim mieście znajduje się ten sklep/punkt sprzedaży?

10. rafallo

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeszcze tego sklepu nie ma, ale za jakiś czas będzie. Chce po prostu się zorientować czy byłby popyt na te rzeczy. Jeżeli nie odpuszczę, jeżeli tak to ok fajnie i zacznę działalność. I sprzęt będzie można zobaczyć, lub mogę wysłac go nawet do RPA z tym, że klient ponosi odpowiednie koszta transportu.
    Takie mam plany. Tak więc tu w tym miejscu chciałbym poznac opinię, chciałbym zobaczyć ilu klientów byłoby chętnych, czy popyt była by spora. Bo to wymaga odpowiedniego wkładu finansowego.

11. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Sprzedajesz już coś czego wgl nie masz to raz...
    Dział sprzedam nie jest do zasięgania opinii... to dwa
    Przenoszę do offtopa.

12. rafallo

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ale jak temat wskazuje - opinie, i zamówienia przedpremierowe. Jak robią sklepy? Już zamówienia przyjmują. Tak samo ja chciałbym wiedzieć na jaką ilośc byłby popyt na te cacka.

13. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jeśli masz możliwość zrobienia takich cen to nie masz się co obawiać - sprzeda się sam bez poznanawania opinii. Ale szczerze wątpię ze firma, która jest tylko na papierze zdzialal cokolwiek, tym bardziej w starciu z konkurencją która jest o wiele większa i działa od znacznie dłuższego czasu.

Po prostu w cuda nie wierze ;-) chyba że masz w skarpecie jakieś 300tys na start ;-)

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

14. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Właśnie tak jak piszesz robią SKLEPY które już są na rynku... Jesteś właścicielem takiego sklepu, czy dopiero masz go w planach?
    Tak jak pisze Dex ludzie na bank kupią jak będzie taniej więc nie wiem po co Ci te opinie :)

15. rafallo

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Hehe nikt nie mówi o sprzedawaniu miliona sztuk, bo takiej kasy nie mam, nie wypłaciłbym się nawet przy zamówieniu 500 sztuk na raz ;)
    Chodzi mi początkowo o pojedyncze egzemplarze, czyli tak 40 sztuk, czy by się sprzedały, jak by się sprzedały, w jakim stopniu, czasie. Jeżeli byłby potencjał to zainwestował bym w większą ilość :)

Ps. W Planach sklep.

Konkurencja to pikuś. Liczy się dotarcie do klienta i cena. Wiem, że firma no name źle się kojarzy, więc 200 zł ludziom nie robi różnicy, bo wolą pójść i kupić w MM, lub innym sklepie za 200 zł więcej, niż mysleć, czemu on tak tanio sprzedaje? a może bubel jakiś? a może to a może tamto...

16. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Ostudze Twój zapał - jeśli mówisz o różnicy 200zl to w twoim przypadku nic to nie da, bo albo padnie marketing (a raczej jego brak, bo jakoś trzeba konsole sprzedać), albo w przypadku sprzedaży na allegro zjedzą Cię opłaty (od 2000zl masz jakieś 60-70zl prowizji plus podatki).

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

17. rafallo

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nigdy się nie bawiłem w sprzedaż, w allegro także.

Te forum jest dobre, setki osób zarejestrowanych, fanatycy xboxa jak i ps4, maniacy, miłośnicy, hobbyści, itp. Jedynie początkowo bym trafiał tu na Was i "głuchy telefon" na mieście - że ten koleś ma taniej, sprzedaje taniej.

Allegro odpada z tego co mówisz, jak dla początkującego to jednak z tymi prowizjami racja. Chyba, że to sprzedawało się w setkach to ok, ale tak rekreacyjnie to odpada. (z tym, że ja oferowałbym taniej, niż 2000 zł :) ) Gdyż xbox one 2100 będzie kosztował, ja chciałbym 200-250 zł taniej.

18. ZiK

ZiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    46
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    0-34
    hehe napewno nie obejdzie sie bez zaliczki a biorac pod uwage twoj staz na forum to istnieje opcja ze na tej zaliczce sie skonczy :D

19. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Czyli generalnie ludzie w ciemno maja ufac, komus kogo nawet nie widzieli :D

20. rafallo

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To nie lata 90, gdzie każdy był no name ;) Czasy się zmieniają, nikt nie pozwoli istnieć jako firma Krzak, bo zaraz Cię zjedzą...

21. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jakby było taniej, legalnie i wszystko udokumentowane + gwarancje u producenta itp itd. To konsolki zeszyły by jak świeże bułeczki.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum