1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

<Sprzedam> Xbox Slim 250gb z grami i 2 padami w bdb. stanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez moro96, Sierpień 4, 2011.

1. moro96

moro96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce
    Witam.

Tak jak napisałem w tytule sprzedam Xbox'a 360 Slim z oryginalnym dyskiem Microsoft 250gb. Posiadam 2 oryginalne bezprzewodowe pady(czarny i biały). Konsola jest w bardzo dobrym stanie, obowiązuje ją jeszcze gwarancja, gdyż została zakupiona dnia 28.09.2010r. Do konsoli dorzucam 4 gry pudełkowe: Forza Motorsport 3, WWE Smackdown vs Raw 2009, Battlefield Bad Company oraz Lips z dwoma mikrofonami.
    Ponadto do konsoli jest przypisane moje konto z grami: Contra, UFC Undisputed 2010, BIGS 2, Tecmo Bowl Throwback , Castle Crashers, Plants vs Zombies. Wszystkie gry, pady, jak i mikrofony działają i są sprawne.
    Razem z konsolą sprzedaje całe okablowanie i pudełka.

Cena jaka mnie interesuje to 900zł do negocjacji za cały zestaw , bądź 800zł bez gier.
    Rozważę również propozycje zamiany na PS3 Slim na terenie Kielc, bądź okolic.

Kontakt:
    gg: 33065403
    tel: 692311350
    pw

2. Lotnik421 Xbox One

3. moro96

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce
    Proszę administrację o przeniesienie tematu do działu giełda-sprzedam, gdyż nie mam wystarczającej liczby postów, aby założyć tam wątek

4. moro96

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce
    @up

Wczytywanie...

Poleć forum