1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

sprzedam xbox360 60gb hdd

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bedomir, Listopad 23, 2009.

1. bedomir

bedomir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam mam do sprzedania konsole xbox360 z dyskiem 60 gb. konsole sprzedaje poniewaz nie bawi mnie juz granie, konsola ma okolo roku, jest przerobiona ( prawdopodobnie 1,51- nie znam sie za bardzo na tym) pozatym daje pudlo i wszystko co dostalem przy zakupie pad, kable itp. nie jest zbanowana mam oryginalna plombe i kilka czystych plyt. konsola byla malo uzywana przeszlem raptem kilka gier glownie u kolegi na jego konsoli i moim hdd takze jest malo styrana, nigdy nie chodzila dluzej niz 3h bez przerwy. chcialbym za nia dostac 750 zl. kontakt gg 1307970.bylo by super jakby byl odbior wlasny bo mozna by bylo sprawdzic ze wszystko smiga bez problemu (lodz) .

2. Lotnik421 Xbox One

3. bedomir

bedomir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    cena zjechala o 100 teraz wiec jest 650 zl :)

4. head67

head67 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. bedomir

bedomir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0