1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Sprzedam] XboX360 Core

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adikoss, Maj 25, 2010.

1. Adikoss

Adikoss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa
    Witam
    Mam na sprzedaż Xbox'a 360 ver. Core data produkcji: Końcówka 2006r.
    płyta główna: Opus (lecz do końca nie jeste pewny)
    Skład zestawu:
    Konsola X360 (Lite-On) iXtreme 1.5 (Ban)
    Pad Prewodowy Biały
    Karta 256mb
    Zasilacz
    Kabel do TV Component (Oryginał)
    Instrukcje

Z konsolą nie miałem jakiś większych problemów kupiłem ją jakies 2,5 roku temu od znajomego któremu przytrafił sie E74 po czym konsolka trafiła do serwisu MS i wruciła w pełni sprawna z lekko zmodyfikowanymy bebechami, o czym sie dowiedziałem dopiero podczas przeróbki, poniewaz ma radiatory identyczne jak falcon. Nigdy nie była przezemnie otwierana posiada wszystkie plomby. Używana sporadycznie niekiedy nawet raz na miesiąc przez około 2h poniewaz na codzień nie mam czasu na granie. Od jakiegoś czasu nie używana. Nie grałem na niej od czasu gdy podczas gry w SC:COnviction wyłaczyła mi sie i pokazała czerwone diody... Lecz nigdy sie nie zacieła nawet wtedy,(Po Prostu zgas obraz) ani nie pokazała artefaktów. Byc może było to spowodowanie źle podłaczonymi kablami lub z jakiegoś powodu dysk na którym był SC przestał działać. Niewiem odpaliłem ją po 15 min i było wszystko ok. Działa i wcale sie strasznie nie nagrzewa, jest lekko ciepła.
    Zdjęcia poniżej, Robione dzisiaj.(Przepraszam za jakość ale robione telefonem)

XboX 360 - Elektronika - Fotosik.pl

Cena: 350zł + Koszty wysyłki (Możliwość niewielkiej negocjacji ceny. Wszystko całkowicie przez Allegro
    Sprzedaje jedynie Całość. Pisać na PW /Moge dorzucić kilka tzw. płyt z grami "DEMO"
    Na konsolę nie udzielam żadnej gwarancji.

A jakiegoś Moderatora Prosze o przeniesienie do działu Sprzedam, ponieważ z jakiś nieznanych mi przyczyn nie moge zakładać tam nowych tematów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nuqer6463

nuqer6463 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Widze, że jesteś z mojego miasta, ale w złym dziale napisałeś, napisz w Giełdzie widzę, że masz 24 postów tam jest od 20postów dostęp - cena moim zdaniem jest dobra.
    Pozdro.

Wczytywanie...

Poleć forum