1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam XBOX360 + KINECT + GRY + Słuchawki itd..

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez woko, Kwiecień 7, 2014.

1. woko

woko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam mam do sprzedania zestaw sprzedaje ponieważ potrzebuje gotówki w skład zestawu wchodzi:

XBOX360 Slim + Dysk 250gb + KINECT + Speed Shot Hama + Tritton Trigger + 1 Pad

Gry:

Wersje pudełkowe:
    Battlefield 4
    Call Of Duty Ghosts
    Call Of Duty Black Ops 2
    Just Dance 2014
    Kinect Adventures!

Gry:

Wersje Cyfrowe:

Call Of Duty 4
    Call Of Duty Classic
    Dead Island
    Duke Nukem: Manhattan Project
    Forza Horizon
    Hitman: Rozgrzeszenie
    Sleeping Dogs

Konsola ma 4 miesiące gwarancja jest tyle że muszę poszukać faktury możemy po prowadzić transakcje przez allegro jak kto woli :) Cena jaka mnie interesuje to 1100zł ! jeżeli ktoś jest zainteresowany to na PW mogę podesłać zdjęcia a co do gier gry są jak nowe nie ma śladów rys na płytach itd.. :) na pewno się dogadamy

EDIT: Zapomniał bym konsola nigdy nie była rozkręcana ani przerabiana wszystko orginał :) słuchawki także zadbane nie zniszczone.

Wczytywanie...

Poleć forum