1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Sprzedam] Xboxa 1 v1.1 + 40 gier i pady

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BlackSkill, Sierpień 27, 2013.

1. BlackSkill

BlackSkill Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam !
    Mam do sprzedania 40 gier na Xbox 1 widocznych na zdjęciach. Gry w dobrym i b.dobrym stanie.
    Konsole dorzucam gratis.
    Konsola nie jest aktualnie sprawna. Chciałem wgrać w softmoda ale mi nie wyszło :p
    Dysk jest zablokowany wszystko ok. Wystarczy wlutować chipa za 30zl i bd działać .Ja sie za lutowanie nie zabieram ,ponieważ nie mam doświadczenia ani małej lutownicy. Jeden pad ma normalną wtyczkę drugi jakąś inną. Konsola działała na oryginalnym daschboardzie.
    Do konsoli jest kabel zasilający i av (do tv).
    Więcej informacji pod numerem telefonu 698 907 555 lub e-mail: rafal.kor5@gmail.com.

Link: Zestaw 40 gier Xbox + Konsola i dwa pady (3503408203) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. BlackSkill

BlackSkill Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    @ref

Wczytywanie...

Poleć forum