1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam Xboxa 3 6 0 / zbanowany

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez loszielakos, Listopad 8, 2009.

1. loszielakos

loszielakos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Niestety wczoraj po odpaleniu konsolki dostałem przykrą wiadomość o zbanowaniu mojej konsolki :ban, dlatego też postanawiam ja sprzedać. Konsola zakupiłem we wrześniu roku 2007. W tym czasie konsola miała tylko raz RoDa i to w pażdzierniku tego roku !!!! (chyba jakiś dobry model :)) ! We wrześniu tego roku wgrałem do niej flasha ixtreme 1.6 .

Cały zestaw zawiera:

-Konsola Xbox360 (w 100% sprawna)
    -2 pady bezprzewodowe (oba sprawne)
    -kabel component oraz VGA
    -zasilacz (sprawny)
    -słuchawki (działają)
    -kabel sieciowy oryginalny od xboxa
    -kabel do ładowania pada x1
    -nowy nigdy nie używany ! Intercooler do chłodzenia konsoli !!
    -oryginalne pudełko od xboxa wraz ze wszystkimi książeczkami, instrukcjami
    -2 oryginalne gry HALO 3 oraz DEAD SPACE
    -Kilka gier (m. in. HALO ODST, BATMAN ARKHAM ASYLUM, CALL OF DUTY WORLD AT WAR, CALL OF JUAREZ WIĘZY KRWI, THE BORDERLANDS)

Zainteresowanych prosze o kontakt na maila: jurgen6610@wp.pl , bądź na gg: 1491958. POZDRAWIAM

Wczytywanie...

Poleć forum