1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam Xboxa 360 Arcade 20GB Ixtrime 1.4 NIE ZBANOWANY

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez -zilian-, Grudzień 8, 2009.

1. -zilian-

-zilian- Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Głogów
    Wiatm! Mam do sprzedania konsolę do gier firmy Microsoft - Xbox'a 360. Jets to wersja Arcade z 25-10-2006. Posiada dysk twardy 20GB. Jets to konsola przerobiona ixtrime 1.4 ale NIE ZBANOWANA. Niegdy nie grałem na niej w sieci gdyrz niemogłem sie połaczyć, zapewne przez mój nieszczesny internet. Konsole sprzedaje z całym okablowaniem Headsetem oraz padem. Co do pada jets o tyle taki problem a mianowicie obudowa pekła przy wymianie gałki która zrobiłem z gwozdzia ^^. Jednak pad jest w 100%, wiem ze zapewne wyglada to komicznie ale jest sprawny działa łączy sie normalnei z konsola da sie na nim normalnie grać. Co do samego sprzętu konsola posiada napęd BenQ oraz ma wstawiony dodatkowy radiator. Zawiesiła mi sie ok 2 razy na GTA IV, oraz Red Alert 2. Sprzet był urzytkowany średnio, czasami chodził cały weekend a czasami stał nieruszany przez 3 tygodnie. Do konsoli dołanczam gry Spider Man 3 oraz Forza Motorsport 2. W razie jakichkolwiek pytan prozę zgłaszać się na gg: 9606166. Pozdrawiam

Xbox 360 Arcade 20GB Ixtrime 1.4 NIE ZBANOWANY (845212697) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. -zilian-

-zilian- Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Głogów
  4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    to nie arcade, tylko premium. raz ze tacka srebrna, dwa ze nie ma hdmi.

Wczytywanie...

Poleć forum