1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam Xboxa 360 Elite + ponad 50 gier 2xPad

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez snakes52, Lipiec 15, 2011.

1. snakes52

snakes52 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Mam do sprzedania Konsolkę Xbox 360 Elite z dyskiem 120 gb, konsola przerobiona iXtreme LT+, data produkcji 28-08-2009r., konsola mało używana, gdyż okazała się nieudanym prezentem na komunię, a ja nie miałem zbytnio czasu by na niej grać. Dorzucam także 2 pad oraz ponad 50 gier. Więcej info na PW lub gg:10278373, tylko rozsądne propozycje. LUB Zamienię ten zestaw na Xboxa 360 Slim z Kinectem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie ten dział, nie można sprzedawać piratów. No jak miałeś 50 gier, to nie sądzę, że tak mało grana ; D

4. snakes52

snakes52 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak bo specjalnie byla podszykowana na komunie chrzesniaka, by sie nie nudzil.

5. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Kiedy wy się nauczycie!
    Od tego jest dział giełda !

6. Wojtek230492

Wojtek230492 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Z tego co mi wiadomo to swiazak nie moze tam zakladac nowych tematow ;]

7. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    nie moze, ale taki jest regulamin!
    Nie ja go ustalalem, ale wg mnie nabicie 20 postow to latwa sprawa... To forum to nie serwis aukcyjny... Jesli chcesz sprzedac konsole to wystawiasz ja na Allegro... Wg mnie dzial gielda jest tylko po to, aby pomoc UZYTKOWNIKOM tego forum w sprzedazy i wymianie konsol... Nie pierwszej lepszej osobie, ktora weszla na forum. Wyobrazasz sobie co by sie stalo, gdyby gielda byla otwarta dla Swiezakow? Masowa rejestracja ludu i zamiana forum w serwis aukcyjny ;p

Wczytywanie...

Poleć forum