1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam Xboxa 360 LT 3.0 z kinectem dużo gier lub wymienię na Xbox One

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Murded, Wrzesień 21, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Murded

Murded Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam ! Mam do sprzedania konsolę xbox 360 w stanie bdb. Możliwa również zamiana na Playstation 4 lub Xbox One z dopłatą z mojej strony oczywiście (około 1000zł). Konsola jest przerobiona LT 3.0. Konsola ma ulepszone chłodzenie by konsola się nigdy nie przegrzewała nawet po bardzo długim czasie grania (konsola przez to chodzi głośniej niż zwykle). Konsola nigdy nie była naprawiana,napęd nigdy nie był wymieniany jest on oryginalny od nowości. W zestawie znajdują się :
    -Konsola Xbox 360
    -Kabel Component
    -Zasilacz
    -2 pady (jeden przewodowy,drugi bezprzewodowy)
    -około 30 gier (m.i.n. Sniper Elite III,Crysis 3,Skyrim,Forza Horizon,Enemy Front,Sniper Elite v3,UFC Personal Trainer,Call of Duty Black Ops II,Dirt 3 i wiele innych,ciekawych tytułów)
    -sensor Kinect wraz z grą Kinect Adventures z kartą kalibracyjną.
    Cena jaka mnie interesuje to około 700zł z możliwą negocjacją lub wymianą na Xbox One (z moją dopłatą oczywiście).
    Link do ogłoszenia :

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Te gry oczywiście oryginalne? Wrzuć ich zdjęcie bo jestem zainteresowany za takie pieniądze ;-)

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ban..

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.