1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam xboxa 360 premium 60 gb lt 1.6

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mateusz Zydorowicz, Październik 11, 2011.

1. Mateusz Zydorowicz

Mateusz Zydorowicz Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam do sprzedania xboxa 360 premium z dyskiem 60 gb. Dodatkowo 2 pady oraz około 50 (kopii zapasowych gier :D) W tym około 30 ma okładkę i jest w zielonym pudełku :).
    Stan konsoli, oraz padów oceniam na bdb wręcz wzorowy. Konsola jest zbanowana. Oczywiście do konsoli dorzucam wszystko co jest oryginalnie.
    Cena jaka mnie interesuje to 400 zł + przesyłka.
    Zachęcam do kupna.
    Na życzenie wystawie na allegro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mati936

mati936 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podaj datę produkcji konsoli. Była kiedyś w naprawie? Jaki ma napęd? Masz do nie klucz napędu?

4. Mateusz Zydorowicz

Mateusz Zydorowicz Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Napęd to liteon. Nie mam klucza napędu. Konsola nigdy nie naprawiana. Data produkcji to 19.09.2008 lecz kupiona w kwietniu 2009 w rtv euro agd.

Wczytywanie...

Poleć forum