1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam XBOXa 360(uszkodzony)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez vagner, Lipiec 21, 2010.

1. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    A więc tak. Niedawno doszedł do mnie XBOX 360 wersja FALCON, niezbanowany, przerobiony. XBOX jak sprzedający twierdził był po RODzie, ale został naprawiony. Sprzedał mi go kilka dni temu jako uszkodzonego twierdząc że czasami zdąża się ze konsola się zawiesi. Ja stwierdzam to samo, chwile pogra potem konsola się zamraża, nie widać żadnych komunikatów, żadnych artefaktów, nie ma żadnych sygnalizujących diod.

W skłąd zestawu wchodzi:
    Xbox arcade falcon 2008(ixtrme 1.6)
    dysk 20GB
    pad bezprzewodowy
    kabel comopositiv
    zasilacz
    wszelkie ulotki
    karton

Przerobiony: Ixtreme 1.6

Cena za całość: 240zł z wliczonymi kosztami przesyłki.

UWAGA: Przedmiot traktuję jako uszkodzony, i jako takiego go sprzedam. Tak więc jeżeli chcesz kupić musisz mieć świadomość tego że kupujesz sprzęt uszkodzony.
    Zależy mi na tym aby obie strony były zadowolone. Jestem jej drugimi właścicielem, otwierana i naprawiana była tylko raz w serwisie.
    Opisałem wszystko najlepiej jak mogłem, pytać można śmiało o każdej porze na wszelkie możliwe sposoby.

Gratis: dorzucam, panel na DVD od wersji premium(ten srebrny) dla lepszej estetyki, i imitacji droższej wersji :D Oczywiście na życzenie, nic na sile.

Możliwość sprzedazy przez allegro.pl

Kontakt: pawlobit12@wp.pl
    GG: 12123074

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawid27

dawid27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. vagner