1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[sprzedam] xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Karolx, Lipiec 13, 2009.

1. Karolx

Karolx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, sprzedam konsolę Xbox 360 Premium + 6 oryginalnych gier. Konsola używana sporadycznie, nigdy nie było z nią problemów, nie była w serwisie, nie przerabiana. W komplecie jest to wszystko co było gdy ją kupiłem czyli pad bezprzewodowy, headset, dysk twardy 30 giga, całe okablowanie i oczywiście konsola + 6 gier (Saints Row, Saints Row 2, Gears of War, Devil My Cry, Fable, Project Gotham Racing). Po każdej sesji konsola była chowana do oryginalnego pudła, jest bardzo zadbana. Sprzedaje bo stwierdziłem, że gra w gry video przestała mnie bawić. Cena do ustalenia. Najchętniej odbiór osobisty w Wawie i okolicach, ew. mogę wysłać pocztą lub kurierem. Mogę dosłać zdjęcia, odpowiem także na pytania.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TaZz639

TaZz639 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grodzisk Wielkopolski
    Nie ma dysków 30GB

4. Pedro28

Pedro28 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ile za konsole bez gier? i jaka data produkcji? jak napiszesz konkretną cene moge wziasc jeszcze dzis (mieszkam niedaleko od wawyy)

Wczytywanie...

Poleć forum