1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam xboxa360 bez bana....

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ramzes583, Luty 9, 2010.

1. ramzes583

ramzes583 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jak w temacie sprzedam xboxa360 rok produkcji 2008.02.02 malo uzywany a teraz to wogle bo gram na live a on jest przerobiony ale bez bana plusa pad bezprzewodowy plus dysk 20 gb zasilacz cena 550 zl do negocjacji a ja tego xboxa kupilem w czerwcu 2008 roku moje gg 6349237
    dodam ze piszac ze ten lezy a gram na live tzn chodzi mi o to ze mam drugiego co gram na oryginalach wiec ten lezy az szkoda ze nie jest uzywany :( a kupilem go w hiszpanii

2. Lotnik421 Xbox One

3. ramzes583

ramzes583 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dokladam dysk a karte biore:)

Wczytywanie...

Poleć forum