1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam Xboz 360-przerobiony

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez blaza522, Grudzień 17, 2012.

1. blaza522

blaza522 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sprzedam XBOX 360 Arcade

Witam,mam dziś do zaoferowania wyśmienitą konsole Xbox 360.

Konsola jest w 100% sprawna,nigdy nie naprawiana,gotowa do grani,nie została zbanowana i można spokojnie podłączyć ją do internetu.Posiada wyjście HDMI do obsługi rozdzielczości Full HD oraz umożliwia podłączenie kontrolera ruchu Kinect

Została ona przerobiona na LT3.0 czyli zadziałają na niej wszystkie starsze i nowsze gry.

W komplecie zawarte jest wszystko,aby zacząć grać:

-Konsola Xbox 360

-karta pamięć 256 mb

-pendrive 16 gb na gry,filmy,muzykę

-1 oryginalny bezprzewodowy pad

-kabel HDMI

-kabel TV

-oryginalna przejściówka Microsoft z chinche na euro złącze

-kabel sieciowy LAN

-okablowanie

-2 krążki z grami m.in

1.Fifa 12

2.Mass Effect 3

3.WWE 13

4.Wiedźmin 2:Zabójcy Królów

5.Alan Wake

6.Max Payen 3

7.Assassin's Creed III

Nie posiadam do niego oryginalnego pudełka ale wysyłam go w szczelnie zapakowanym kartonie.Cena podlega lekkiej negocjacji.

Zachęcam do kupna

P.S na życzenie kupującego mogę nagrać dowolną grę jeśli będzie tym zainteresowany.

2. Lotnik421 Xbox One

3. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Usuń 4 słowo od końca, bo Falcony są tak niezawodne jak Duke Nukem Forever po 3 minutowej sesji.
    :")

Wczytywanie...

Poleć forum