1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam Xboz 360-przerobiony

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez blaza522, Grudzień 17, 2012.

1. blaza522

blaza522 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sprzedam XBOX 360 Arcade

Witam,mam dziś do zaoferowania wyśmienitą konsole Xbox 360.

Konsola jest w 100% sprawna,nigdy nie naprawiana,gotowa do grani,nie została zbanowana i można spokojnie podłączyć ją do internetu.Posiada wyjście HDMI do obsługi rozdzielczości Full HD oraz umożliwia podłączenie kontrolera ruchu Kinect

Została ona przerobiona na LT3.0 czyli zadziałają na niej wszystkie starsze i nowsze gry.

W komplecie zawarte jest wszystko,aby zacząć grać:

-Konsola Xbox 360

-karta pamięć 256 mb

-pendrive 16 gb na gry,filmy,muzykę

-1 oryginalny bezprzewodowy pad

-kabel HDMI

-kabel TV

-oryginalna przejściówka Microsoft z chinche na euro złącze

-kabel sieciowy LAN

-okablowanie

-2 krążki z grami m.in

1.Fifa 12

2.Mass Effect 3

3.WWE 13

4.Wiedźmin 2:Zabójcy Królów

5.Alan Wake

6.Max Payen 3

7.Assassin's Creed III

Nie posiadam do niego oryginalnego pudełka ale wysyłam go w szczelnie zapakowanym kartonie.Cena podlega lekkiej negocjacji.

Zachęcam do kupna

P.S na życzenie kupującego mogę nagrać dowolną grę jeśli będzie tym zainteresowany.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Usuń 4 słowo od końca, bo Falcony są tak niezawodne jak Duke Nukem Forever po 3 minutowej sesji.
    :")

Wczytywanie...

Poleć forum