1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam XK3Y do XBOX360

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez Elamizzle, Kwiecień 29, 2015.

1. Elamizzle

Elamizzle Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak w tytule. Do sprzedania xk3y do Xa. Zakupiony w sklepie z konsolami "neXus" w Łodzi. Używany, ale z konsolą pracował przez 2 tygodnie. Został wymieniony na RGH i od tamtej pory leży, a że ostatnio na granie nie ma czasu, to odgrzebuję wszystko co zalega. Na pilocie nawet jest oryginalna folia jeszcze. Oczywiście towar sprawny, mogę podrzucić zdjęcia zainteresowanym. Istnieje możliwość odbioru osobistego (Łódź). Nadmienię że montażu i demontażu dokonywał pracownik neXusa, więc nie ma mowy o samodzielnym grzebaniu przy tym sprzęcie.

Jeśli ktoś preferuje - mogę wystawić aukcję na allegro (mam już solidne konto z komentami).
    Cena minimalna, jaką bym za to chciał to 200pln, ale zawsze można ponegocjować.

EDIT:
    http://allegro.pl/rgh-nie-xk3y-gry-z-hdd-i-xbox-live-bez-bana-i5313022206.html

Ostatnia edycja: Kwiecień 29, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum