1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[SPRZEDAM][ZAMIENIE]Nds Lite+R4+2Gb+Metroid+pokrowiec

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Wolf-man7, Sierpień 14, 2009.

1. Wolf-man7

Wolf-man7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam do sprzedanie przenośną konsole Nintendo Ds Lite White. Wraz z konsolą do zestawu dołączony jest Programator R4 oraz karta microSd
    o pojemności 2GB. Konsola wraz z programatorem działa 100%, nie posiada prawie żadnych
    śladów użytkowania gdyż na obu ekranikach nałożone są folie zabezpieczające.
    Używana była sporadycznie.

W zestawie :
    - Konsola Nintendo Ds Lite wraz z rysikiem
    - Programator R4 wraz z kartą microSd 2Gb
    - Adapter do karty
    - Czytnik kart microSd
    - ładowarka
    - Pokrowiec na gry oraz konsole
    - Oryginalna gra Metroid (niestety nie jestem pewnie czy to pełna wersja czy demo)

Nds Lite+R4+2GB+Metroid+Pokrowiec (714381754) - Aukcje internetowe Allegro
    Istnieje także możliwość zamiany na Xboxa 360 z dyskiem 20GB lub 10Gb, przerobiony + moja dopłata

Pozdrawiam

Poleć forum