1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam / Zamienie PS2 slim + GameCube na X-Box 360...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez CZARNUCH011, Luty 11, 2010.

1. CZARNUCH011

CZARNUCH011 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    WITAM!!!

Mam do zaoferowania konsole PS2 slim, czarna, model SCPH-70003, przerobiona chipem Infinity 1.54.

W skład zestawu wchodzą również:
    - potrzebne okablowanie
    - dualshock 2 (uszkodzony- brak wibracji)
    - memory card 8MB
    - eye toy (silver)
    - gitara do Guitar Hero + Guitar Hero II
    - niespodzianka!!!
    (na życzenie klienta)

+

Konsola GameCube... przerobiona chipem Xeno 2.0.
    Konsola nie jest wytrymowana pod żaden konkretny rodzaj płytek... Dlatego możesz to zrobić sam.
    Wszystkie oryginalne wersje gier działają bez problemu.

W skład zestawu wchodzą również:
    - potrzebne okablowanie
    - dwa oryginalne pady GameCube Nintendo
    - memory card
    - kierownica Saitek GTZ 500
    Wyżej wymieniony zestaw (PS 2 + GC) sprzedam (cena do negocjacji) lub wymienie na konsole X-Box 360...
    Odpowiadam tylko na konkretne pytania i oferty... Jeżeli nie jesteś zainteresowany nie pisz...

PS. Zdjęcia konsol i asortymentu mogę oczywiście wysłać drogą mailową na życzenie klienta...

GORĄCO POLECAM!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Raczej za cene tych konsol nie dostaniesz xboxa. Za ps2 to max. 160, więc musiałbyś jeszcze dopłacić sporo. Poza tym mało osób już kupuje te konsole, bo już nowe gry na nie nie wchodzą.

4. konradstw

konradstw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szydłowiec
    No nie wiem ja dzis kumplowi sprzedalem ps2 slim przerobiona z padami za 330zl wiec :D

5. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Masz naiwnego kumpla.

6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Pewnie nie słyszał o czymś takim jak allegro. Popatrz na tamtejsze ceny.

7. CZARNUCH011

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Naprawdę nikt nie jest zainteresowany...??? Czekam w dalszym ciągu na jakieś propozycje... POZDRAWIAM!!!

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Po sprzedaży tych konsol nie starczy ci na Xboxa 360 :) popatrz sobie na cenny na allegro. Najlepiej sprzedać sąsiadowi :) jak kolega wyżej napisał

9. xdeks

xdeks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moge CI dac za ps2 + NGC xboxa 360 poprawione chlodzenie ale bez hdmi. Jak cos to PM

10. CZARNUCH011

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Do Pana xdeks... Troche mi głupio ale nie znam się na skrótach internetowych... Co znaczy PM...??? Co do oferty to oczywiście jestem zainteresowany ale proszę o więcej informacji nt. konsolki np:
    1. Ile czasu upłyneło od zakupy przez Pana konsolki...?
    2. Czy były z nią jakieś problemy...? / Czy była naprawiana...?
    3. Czy konsola jest przerobiona...?
    4. O jakim modelu konkretnie rozmawiamy...?
    ITP.

Nie ukrywam że jestem zainteresowany Pańską ofertą ale muszę najpierw poznać więcej szczegółów... POZDRAWIAM I CZEKAM NA ODPOWIEDZ :-D

11. grinczar

grinczar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    PM to Private Message, czyli wyślij mu na tym forum prywatną wiadomość. Jeżeli X360 jest bez portu HDMI to oznacza, że to wersja "Core" nieprodukowana już. X360 produkowane od sierpnia 2007r. posiadają już HDMI. Od razu nasuwają się obawy przed padnięciem, ale skoro jest poprawione chłodzenie, to myślę, że nie ma co się zastanawiać nad problemami.

Nie piszcie, że nikt się tak nie wymieni, bo różni ludzie chodzą po tym świecie. Nawet tacy, którzy potrafią kupić za grubą kasę ducha w słoiku na aukcji.

12. xdeks

xdeks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie jest to Core ale stare Premium, data produkcji to 2006r. W 2008 roku dopadl ją rrod i poleciala na gwarancje gdzie zostala wyminiona płyta głowna, dlatego ma poprawione chłodzenie. Jedyna wada to przycinajaca sie klapka od napedu. Konsola jest przerobiona extreme 5.3. i jest zbanowana.

13. endriu1145

endriu1145 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ile chciałbyś za gc(gamecube) ? I także o co chodzi z tą kolibracją lasera?

14. CZARNUCH011

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Do Pana / Pani grinczar... Masz racje denerwują mnie komentarze w stylu: za drogo... na co liczysz... nikt Ci tego nie kupi itp... Skoro ktoś nie jest zainteresowany to niech lepiej nic nie pisze zamiast robić antyreklame... Przepraszam jeżeli ktoś chciał Mi po prostu udzielić dobrej rady a poczuł się dotknięty ale coś takiego zdarza się nagminnie na forach i bardzo utrudnia dokonanie transakcji... POZDRAWIAM!!!

15. CZARNUCH011

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skoro "klapka od napędu" jest jedyną wadą to jak najbardziej jestem zainteresowany... Ban mi nie przeszkadza bo i tak nie mam zamiaru używać konsolki do gry przez NETA... No to co...??? Uważam że powoli możemy się zacząć dogadywać w kwestii wymiany ale wolałbym aby nie odbywała się ona na forum... Jeżeli to nie jest problem to proszę mi podać na forum lub wysłać na PM (już wiem co to oznacza :p) swój nr. GG... POZDRAWIAM!!!

16. CZARNUCH011

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha tak ku ścisłości post wyżej jest skierowany do Pana xdeks...

17. CZARNUCH011

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Do Pana endriu1145... Powiem Panu że za samego GC wziął bym ok. 200-250 zł ale dostałem bardzo ciekawą oferte od Pana xdeks (XBOX 360 w zamian za PS2 + GC) więc muszę na razie odmówić aczkolwiek gdyby jednak transakcja z Panem xdeks nie doszła do skutku wtedy jak najbardziej biore Pańską oferte pod uwage... Natomiast co do trymowania to sprawa wygląda tak: Przeróbka GC nie jest taka prosta jak powiedzmy w przypadku PS2... PS2 przerabiamy chipem... Ewentualnie kalibrujemy laser i można grać na wszystkich markach nośników np. TDK... Verbatim... Sony... ITD. (pod warunkiem oczywiście że przeróbka została wykonana prawidłowo podobnie jak proces nagrywania gierki)... Natomiast w przypadku GC montujemy chip i musimy wytrymować laser pod określoną marke płyt np. Verbatimy których będziemy używać do nagrywania WSZYSTKICH gier i tak powiedzmy że ma Pan wytrymowany laser pod Verbatimy a nagra Pan gry na Sony... Istnieje duże prawdopodobieństwo że nie pogra Pan w taką gre albo wyskoczy Panu po chwili gry DRE (disc read error)... Jak takie trymowanie wygląda...??? Odsyłam do Google... Ogulnie jest z tym troche zabawy ale jeżeli chciałby Pan grać tylko na oryginalnych wersjach gier to trymowanie jest nie potrzebne... POZDRAWIAM!!!

18. CZARNUCH011

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czekam w dalszym Ciągu na oferty... Transakcja z Panem Xdeks jest w dalszym ciągu aktualna ale może ktoś chce mi zaproponować swoją oferte... POZDRAWIAM!!!

PS. Proszę o składanie ofert do Piątku (26.02) po tym terminie finalizuje transakcje z Panem Xdeks i temat uważam za zamknięty...

19. CZARNUCH011

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Temat uważam za zamknięty... Dziękuje za zainteresowanie... POZDRAWIAM!!!

Wczytywanie...

Poleć forum