1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam/Zamienię PS3 Fat 80GB

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Garet90, Styczeń 1, 2010.

1. Garet90

Garet90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sprzedam lub zamienię PS3 wersja FAT z dyskiem 80GB. Do PS3 posiadam: 5 gier(SW The Force Unleashed, Folklore, Little Big Planet, inFamous, Army of Two) , całe okablowanie + kabel HDMI, 3 pady(2 orginalne bez przewodowe, 1 nieorginalny z kablem), orginalny pilot.

Cena jaka interesuję mnie za ten zestaw to jakieś 1100-1200 zł.
    Mogę go zamienić za Xbox-a 360 ale tylko w Lublinie, Radomiu lub Puławach(lub w okolicach tych miast). Przy zamianie na Xboxa dopłata z waszej strony.
    Jeżeli ktoś ma więcej pytań proszę pisać.
    Pozdrawiam i zachęcam do kupna.

2. Lotnik421 Xbox One

3. byny87

byny87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam!
    posiadam konsolę xbox360 z sierpnia 2008r jest na płycie FALCON.
    jest to model arcade z dyskiem 60GB oraz wyjściem HDMI.
    konsola nie jest przerobiona co niewątpliwie w dzisiejszych wszawych czasach jest plusem z uwagi na falę banów który i niestety dotknął moją poprzednią konsolę;/
    ale do rzeczy..w zestaw wchodzą dwa bezprzewodowe pady pełne okablowanie plus kabel do monitora oraz kabel HDMI.posiadam również 4 gry a są to:
    FIFA 2010PL
    PES 2010
    CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2
    FORZA MOTORSPORT 2PL
    stan konsoli oceniam na bardzo dobry, napęd był wykorzystywany tylko i wyłącznie do instalacji gier...ciekawostką jest że na napędzie jest jeszcze folia ochronna.co do dopłaty to możemy się dogadać na gg 6255421(zawsze niewidoczny)

4. Garet90

Garet90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niestety twoja oferta mnie nie interesuję ;/. Nabardziej interesował by mnie Xbox 360(falcon lub jasper straszych nie chcę) z dyskiem 20GB lub 60GB, przerobiony byle jakim ixtreme i najlepiej jak by miał wersje dasha 7371(wiem cud by to był ale cuda się czasami zdarzają .) + oczywiście dopłata większa jeżeli xbox jest zbanowany mniejsza jeżeli xbox nie jest zbanowany(dysk musi być sprawny, z zbanowanym dyskiem mnie nie interesuję).

5. Blanco09

Blanco09 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Da rade bez gier i kabla HDMI?? Ale z dwoma padami??

6. Garet90

Garet90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A tak się spytam co wdłg ciebie mam zrobić z tymi grami?

7. lunarred2

lunarred2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    lodzkie
    jak je wycenisz to je moge odkupic , jak cena bedzie nie masakryczna. pisz pw lub gg4520979. ogolnie wszystkie sa dla mnie o.k ale zalezy od ceny czy wezme 4

8. Garet90

Garet90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    UWAGA! Doszła nowa możliwośc wymiany konsoli.
    PS3 FAT 80 GB bez gier z 1 padem oryginalnym(dualshock 3 sixaxis) + pilot + ewentualna dopłata!
    Czekam na oferty! Stara oferta dalej aktualna!

9. urban21

urban21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    kędzierzyn-koźle
    xbox 360 rok gwarancji 2 pady kabel komponent kabel interentowy kosci do kabla dysk 120gb zaslepka na miejsce dysku karta pamieci 256mb gra l4d2 iextreme 1.6 wiecej info pod gg:242204 mozliwa wymiana na nowa oferte 2 konta xbox live gold
    na miesiac kazde

Wczytywanie...

Poleć forum