1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[SPRZEDAM/ZAMIENIĘ] Xbox 360 Arcade + pełne okablowanie + 2 pady

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ΉΛV0K, Maj 5, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ΉΛV0K

ΉΛV0K Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam!
    Mam do sprzedania roczną konsole Xbox 360 w wersji Arcade.
    Do konsoli dołączam 2 oryginalne, białe pady, kable (wszystko to co było w zestawie) oraz pudełko w którym nabyłem konsolę.

Stan wizualny konsoli oceniam na bardzo dobry, stan techniczny również. Konsola jest pełni sprawna.
    Sprzedaję ponieważ chciałbym przetestować jeszcze Playstation 3 zanim wejdzie Xbox 720 oraz PS4.
    Mile widziana jest zamiana konsol lecz PS3 (najlepiej wersja slim) musi być w co najmniej dobrym stanie wiz. i tech. W przypadku zamiany konsol możliwa jest dopłata z mojej strony. Dla zainteresowanych wystawię zdjęcia - pisać na PW (Jeśli są jakieś pytania itp. również proszę pisać na PW).
    Zachęcam do zakupu/wymiany (cena do negocjacji) !

2. Lotnik421 Xbox One

3. ΉΛV0K

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  4. ΉΛV0K

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia: