1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedawać, zamieniać czy zostawić?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez key, Maj 16, 2010.

1. key

key Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cześć,

Mam zagwozdkę. Kupiłem niedawno X'a, wersja Elite 120GB. Konsolka fajna, ale gdy widzę jak MS sobie pogrywa z użytkownikami, to "trochę" mnie to irytuje i żałuję, że nie wybrałem konkurencji. Zebrałem już parę gier, ale czegoś mi brakuje. Gdy widzę jakie gry wychodzą na konkurencyjną platformę i to pięknie zlokalizowane, to aż chce mi się zamienić sprzęt na jakiegoś "peesa".
    Bardzo lubię klimatyczne gry, ale chyba już wyrosłem z FPP. Ostatnio ciągnie mnie do slasherów i przygodówek, a tam GOW 3 i Uncharted 2 mają. O grach imprezowych w stylu Buzz już nie wspomnę. Na X jak na razie zauroczyła mnie Fable II i tylko świadomość nadchodzącej 3 części na razie odwleka "zamianę".

Proste pytanie - pozbyć się, czy może na X360 są planowane jakieś zlokalizowane gry przygodowe i coś lepszego do zabawy z przyjaciółmi niż kiepski Lips?
    Jak sądzicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. livingfear

livingfear Guest

Ja bym nie zamienil swojego X'a na pleya 3
    mimo kilku fajnych tytułów Na ps3,
    wydaje mi się ,że na xboxa jest więcej exclusive'ów.
    To moja taka opinia.:)

Wczytywanie...

Poleć forum