1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedawca - PoIseVS z Xboxforum.pl . Oszust

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez Woseba, Luty 3, 2014.

1. Woseba

Woseba Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BB
    Witam

Chciałem ostrzec forumowiczów przed sprzedawcą PoIseVS który sprzedał mi pada do xbox360 .
    Stan miał być idealny itp itd.
    Wszystkie guziki owszem działaja w padzie lecz klapka do baterii była pęknieta jak go dostalem.
    Sprzedawca oczywiście wypiera sie - ze wszystko bylo sprawne.
    Aukcja : Pad do xbox 360 Bialy stan idealny (3919845415) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Wszystko zrobione przez allegro aby byc pewnym. Szukałem czlowieka z forum aby takiego pada
    własnie nie dostać lecz stało sie. A wiec nie polecam sprzedawcy.
    Wiem że klapka kosztuje 8zl + wysyłka
    Po dłuższej konwersacji ze sprzedawcą dostałem tylko link na allegro do klapki która rozumiem sam
    mam sobie kupić. I zostalem zablokowany w pm.

Nie polecam. Oszust

Może i są to małe pieniądze ale jak ktoś chce kupic uzywany pad w stanie idealnym to jest w stanie używalnym (podpiąć i grać) a mój
    pad który dostałem niestety nie łączy i klapka musi być dociskana.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    http://xboxforum.pl/sprzedam-46/oszusci-z-forum-41424/

EDIT:
    Sprawa na allegro i po sprawie. Przedmiot niezgodny z opisem.

Wczytywanie...

Poleć forum