1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedaż 360, kupno ONE.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matiu15, Sierpień 30, 2016.

1. matiu15

matiu15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, sprzedałem 360'tkę. Mam na niej masę gier cyfrowych. Teraz pytanie jak to zrobić, żeby było dobrze.. Chcę pozostawić działające gry cyfrowe na 360 bez udostępniania danych do mojego konta (konto usunę bez usuwania zawartości). Na moim nowym xbox one chcę mieć możliwość grania w te gry cyfrowe. Zaloguję się na one do mojego profilu i jeśli dobrze myśle, to póki co wszystko będzie działać tak jak planuję. Mam rację?

1. zagwozdka: Na xbox one nie ma żadnego przenoszenia licencji, więc jesli ustawię na profilu "domowa konsola", to gry cyfrowe pójdą na wszystkich kontach tak?
    2. zagwozdka: jeśli w przyszłości przeniósłbym licencję ze sprzedanej konsoli, na jakiegoś innego 360 to na tej sprzedanej gry przestaną działać tak?

Dzięki z góry!

2. Lotnik421 Xbox One

3. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    1. Tak
    2. I tak i nie. Jeżeli gry były kupione na tej konsoli co sprzedałeś to gry będą działać i na niej i na jakiejś drugiej 360, przy czym na tej drugiej 360 będą działać tylko na Twoim profilu i wcale licencji przenosoc nie musisz (tak handluja kontami na allegro). Jeżeli natomiast przeniesiesz licencje to na starej przestana działać.

4. matiu15

matiu15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Super, zatem:
    1. gry cyfrowe będą działać i na sprzedanej 360 (do czasu, aż nie przeniosę licencji na innego 360) i na mojej nowej ONE w tym samym czasie?
    2. gry z games with gold na 360 działają na konsoli xbox one niezależnie od posiadane abonamentu, czy trzeba również mieć aktywnego golda tak jak w przypadku gwg na xbox one?

5. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie działają bez Golda.

Wczytywanie...

Poleć forum