Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii: Dead Island na szczycie

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Produkcja wrocławskiego Techlandu przebiła w minionym tygodniu hity takie jak Resistance 3 i Warhammer 40K: Space Marine. A po jakie inne gry chętnie sięgali Brytyjczycy?



Opinie na temat Dead Island były podzielone. Jedni oceniali grę wysoko, inni mieszali ją z błotem, ale nie przeszkodziło jej to we wspięciu się na sam szczyt brytyjskiej listy sprzedaży. Pozostałe miejsca na podium należą do Warhammera 40K: Space Marine i Drivera: San Francisco.

Świetny Resistance 3 (nasza recenzja pojawi się na Gamezilli jeszcze dziś) musiał zadowolić się czwartą lokatą, ale warto mieć na uwadze, że to tytuł, w który mogą zagrać jedynie posiadacze PlayStation 3. Z listy nie znika też Deus Ex: Bunt Ludzkości, który na trzy tygodnie po premierze utrzymuje wysoką, piątą pozycję. Po jakie jeszcze gry Brytyjczycy sięgali najchętniej w minionym tygodniu?

1. Dead Island
2. Warhammer 40k: Space Marine
3. Driver: San Francisco
4. Resistance 3
5. Deus Ex: Human Revolution
6. Zumba Fitness
7. Rugby World Cup 2011
8. LEGO Pirates of the Caribbean
9. Star Fox 64 3D
10. Gran Turismo 5

źródło : •• SprzedaĹź gier w Wielkiej Brytanii: Dead Island na szczycie
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Elegancko, na pięciu pierwszych miejscach same nowości : ) WH40K SM polecam, nawet jak się nie zna uniwersum, gra przystępna i przyjazna, Drivera obadam na PC za 2 tyg bo dopiero wtedy wyjdzie. A tak w ogóle to wracam do Dead Island, gra się super!
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nieźle sobioe radzo Dead Island :D
Sam bym chętnie zagrał, ale muszę wykupić premium na jakimś hoście ;D
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Po gameplayach można wywnioskować, że gra naszego wrocławskiego studia jest świetna, oby tak dalej!
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Łanie, ciekawe ile się utrzyma na tym szczycie :D Nawet GT5 jest w top 10 :p
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Na początku jak patrzyłem na gameplaye to mówie - shit, ale jak zagrałem to gierka jest przednia ;) Nic dziwnego że się trzyma ;)
 

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
Gra ma niesamowity klimat, nie jest to może arcydzieło na miarę Bound in Blood ale trzyma na prawdę wysoki poziom, co z resztą znajduje odbicie w wynikach sprzedaży. ;)
 

Jesters

Użytkownik
Użytkownik
Gra mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła, nie wiedziałem że będzie aż tak dobra! Klimat jest świetny, jak chodzę po dżungli to czuję się jak w Lost tyle że z zombiakami :D
 

boruch

Użytkownik
Użytkownik
No to bardzo ładnie, niech polska scena giercowa rośnie w siłę i niech wypuszcza same doprawcowane hity, a nie chałturę, swoją drogą trzeba pyknąć w tego Dead Island'a ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom