1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - Lego Batman 2, Amazing Spider-Man i Spec Ops

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Lipiec 2, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    W tym tygodniu podium zestawienia najlepiej sprzedających się gier na Wyspach zostało zdominowane przez superbohaterów: liderem jest Lego Batman 2, a tuż za nim plasuje się The Amazing Spider-Man. Trzecie miejsce zajmuje natomiast Spec Ops: The Line.

Tuż za „pudłem” znalazł się London 2012 - The Official Video Game of the Olympic Games, a dalsze pozycję zajęli: FIFA 12 (5.), Ghost Recon: Future Soldier (6.), który kilka dni temu pojawił się na PC, The Elder Scrolls V: Skyrim (7.) - produkcja ta doczekała się rozszerzenia Dawnguard dostępnego na razie na Xbox Live Marketplace, Max Payne 3 (8.), Battlefield 3 (9.) - premiera DLC Walka w zwarciu na PC i Xboksa 360, a dziesiątkę zamyka debiutujący na PlayStation Vita zestaw Metal Gear Solid HD Collection. Na listę powrócili: Halo: Combat Evolved – Anniversary (21.), Kingdoms of Amalur: Reckoning (33.) i Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Edycja Rozszerzona (40.).

20 najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii w tygodniu zakończonym 30 czerwca:

1 LEGO Batman 2: DC Super Heroes
    2 The Amazing Spider-Man
    3 Spec Ops: The Line
    4 London 2012 - The Official Video Game of the Olympic Games
    5 FIFA 12
    6 Ghost Recon: Future Soldier
    7 The Elder Scrolls V: Skyrim
    8 Max Payne 3
    9 Battlefield 3
    10 Metal Gear Solid HD Collection
    11 Ratchet & Clank Trilogy: Classics HD
    12 Mario & Sonic: London 2012 Olympic Games
    13 Sniper Elite V2
    14 FIFA Street
    15 Mass Effect 3
    16 Batman: Arkham City
    17 Assassin’s Creed: Revelations
    18 Call of Duty: Black Ops
    19 Lollipop Chainsaw
    20 Skylanders: Spyro's Adventure

24 Diablo III
    34 Call of Duty: Modern Warfare 3

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Z tego co widziałem na YT to ten Spider-Man niestety nie razi 'za*ebistością'. Nie uczą się na błędach.

4. CiasteczkowyPotwor

CiasteczkowyPotwor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Hahaha, Black Ops sprzedaje się lepiej, niż MW3 :D

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Wiedziałem, że kiedyś musi do tego dojść! BF3 się lepiej sprzedaje niż MW3. Nie sądziłem jednak, że Black Ops aż tak będzie odsadzał MW3. I tak powinno być BF3>BO>MW3

1 osoba to lubi.
  7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ciekawe, że Sniper Elite V2 i Skyrim są tak wysoko, Skyrim już długo jest na rynku, a Sniper Elite najlepszych na świecie recenzji nie zyskał, ale to bardzo dobrze, gdy racze potrafią docenić nawet średnią grę z potencjałem, która nie miała mega pompy reklamowej.

8. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Mnie to najbardziej cieszy pozycja Max Payne'a 3 - czasy świetności pana Payne'a powinny powrócić na dobre ;)

Wczytywanie...

Poleć forum