1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - Lego Batman 2, London 2012 i Amazing Spider-Man

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Lipiec 9, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Trzeci tydzień z rzędu liderem zestawienia najlepiej sprzedających się gier na Wyspach jest LEGO Batman 2: DC Super Heroes, drugie miejsce na podium zajmuje oficjalna gra letnich Igrzysk Olimpijskich, czyli London 2012, a trzecie The Amazing Spider-Man.

Czwarty jest Spec Ops: The Line, na piątym debiutuje Dead Island w wersji Game of the Year, szósta lokata przypadła w udziale grze The Elder Scrolls V: Skyrim, siódme miejsce zajmuje FIFA 12, ósme Call of Duty: Modern Warfare 3, dziewiąte Ghost Recon: Future Soldier, a dziesiąte FIFA Street. Na liście po raz pierwszy pojawił się także spin-off cyklu Final Fantasy, czyli Theatrhythm na 3DS-a, który zajął 19 pozycję, a na 38 lokacie znajdziemy MMO Funcomu o nazwie The Secret World. Warto jednak dodać, że ranking nie uwzględnia dystrybucji cyfrowej.

20 najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii:

1 LEGO Batman 2: DC Super Heroes
    2 London 2012 - The Official Video Game of the Olympic Games
    3 The Amazing Spider-Man
    4 Spec Ops: The Line
    5 Dead Island GOTY Edition
    6 The Elder Scrolls V: Skyrim
    7 FIFA 12
    8 Call of Duty: Modern Warfare 3
    9 Ghost Recon: Future Soldier
    10 FIFA Street
    11 Mario & Sonic: London 2012 Olympic Games
    12 Sniper Elite V2
    13 Max Payne 3
    14 Batman: Arkham City
    15 Battlefield 3
    16 Call of Duty: Black Ops
    17 Mass Effect 3
    18 Assassin’s Creed: Revelations
    19 Theatrhythm Final Fantasy
    20 Halo: Combat Evolved Anniversary
    21 Diablo III

reszta w źródle

2. Lotnik421 Xbox One

3. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak mnie zastanawia - czy robi ktoś zestawienia gier najlepiej sprzedających się w Polsce ? Bo mnie osobiście mało obchodzi co się dzieje w WB...

4. gagami

gagami Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Up. Tak na przykład pismo Neo+ co miesiąc ;]. Sam chyba skuszę się na spider-mana :)

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Oczywiście, proszę, link Niesamowity Spider-Man wchodzi do gry. Top Empik - Tydzień 28 | GRY-Online.pl Powtarzałem to już wiele razy, jak mam oglądać zestawienia z empika (hahahahhaha) to już wolę oglądać zestawienia z Wielkiej Brytanii :)

6. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Trochę bez sensu podawać ranking w ten sposób, bo niby co z tego wynika? Powinna być podana ilość sprzedanych kopii, najlepiej z podziałem na platformy.

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    @Up, takie dane (niedokładne, ogólne) mogą być dostarczone najszybciej, gdybyś z minionego tygodnia chciał otrzymać dokładny zestaw sprzedanych gier to byś z miesiąc musiał poczekać, dlatego traktujmy te notowanie czysto poglądowo.

8. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    MW3 wraca do topki, a BF3 z niej wypada, smutne. Ciekawi mnie spora sprzedaż Black Opsa, po tylu latach ludzie sobie o niej przypomnieli? ;)

Wczytywanie...

Poleć forum