1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedaż gier xbox live na allegro

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jamnik10, Kwiecień 12, 2014.

1. jamnik10

jamnik10 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam :) Nie zjedzcie mnie proszę za moją niewiedze ^.^
    Ja tu z pytaniem... Podaje wam link, nie żadna reklama :
    HTML:
    http://allegro.pl/gta-v-grant-theft-auto-5-xbox-360-pl-automat-24-7-i4105927132.html 
    I tutaj pojawia się moje pytanie. Jakim cudem ten gościu sprzedaje AŻ 20 sztuk gry, poprzez przeniesienie licencji? (Bynajmniej tak mi się wydaje, co wywnioskowałem z opisu :p Możecie mi to wytłumaczyć ? Też bym sobie posprzedawał giereczki na skale masową ^.^ A może on ma 20 kont, i na każdym GTA V ? Jak myślicie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Jak coś na tej aukcji wystawił 100 nie 20 sztuk gier (76 kupionych, 24 wolne). Musi posiadać 100kont z grą, ogólnie na takich aukcjach sporo jest krętów.
    Sprzedają konto, ktoś kupi to dają passy, a po tygodniu ten co sprzedał zmienia passy i konto leci dalej w obieg. ;)

4. jamnik10

jamnik10 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli rozumiem, że jak ja bym chciał sprzedać moje gierki na allegro, to tylko RAZ na cztery miesiące, albo udostępnić konto ( co moge zrobić dla np. 3 osob na raz? ) Ale przy drugiej opcji moge liczyć się z banem albo zmianą hasła przez gościa, który kupił konto? I wtedy straciłbym konto?

I jeszcze jedno pytanie : Mam na swoim Xboxie 3 konta. Na jednym licencja została przeniesiona miesiąc temu, kiedy zakupiłem sobie gierkę na Allegro. Czy moge pozostałe dwa sprzedać przez przeniesienie licencji? Konta silver, nie gold. Jak teraz loguje sie na te pozostałe 2 konta, i patrzę w ,,Historia pobranych plikow" tak jak na tym filmiku :
    https://www.youtube.com/watch?v=lipaAsuhSt0&noredirect=1 to nie widnieje tam gra, którą kupiłem miesiąc temu na allegro, a przeciez mam ją na xboxie, i mogę w nią grać na każdym koncie 0.o Taka sama sytuacja jest na moim głownym koncie, na ktorym pobierałem tą grę. Tez jej nie ma. Pytanie : Czy jakbym dał komuś passy do któregoś z tych kont, i on zrobiłby przeniesienie LICENCJI, to mógłby pobrać tą grę ?

Dzięki i prosze o odpowiedź :)

5. marlon12

marlon12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    tak tylko raz na 4 miechy. Kupno przeniesienia licki to nie zakup gry. Licka przypisuje do konsoli a nie do konta. Musiałbyś daną grę zakupić na danym koncie z xbox marketplace żeby móc sprzedać lickę na nią.

6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    konta są legalne lecz zakupione na nim gry pochodzą z ukradzionych danych kart płatniczych
    (weź od kogoś kartę zrób zdjęcie awersu i rewersu karty, w konsoli wystarczy wpisać Jan Kowalski jakiś wymyślony adres zamieszkania no i dane z karty numer i kod zabezpieczający , następnie robić zakupy ) o to przykład ja w prosty sposób można wykorzystać czyjąś kartę
    Pamietaj nigdy nie prubuj tego robić
    Art. 119. Kradzież lub przywłaszczenie rzeczy
    § 1. Kto kradnie lub przywłaszcza sobie cudzą rzecz , jeżeli jej wartość nie przekracza 1/4 minimalnego wynagrodzenia, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
    § 2. Usiłowanie, podżeganie i pomocnictwo są karalne.
    § 3. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 dopuścił się go na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na żądanie pokrzywdzonego.
    § 4. W razie popełnienia wykroczenia określonego w § 1, można orzec obowiązek zapłaty równowartości ukradzionego lub przywłaszczonego mienia, jeżeli szkoda nie została naprawiona

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum