1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedaż kodów 7dni - giełda zaśmiecona

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xgrzesiox, Maj 11, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Hej!

Giełda została zaśmiecona 7 dniowymi kodami trial. Skoro są za darmo to na co nimi tak spamować. Dla mnie jest to po prostu oszustwo (i okradanie Skittles). Ja jestem za usunienciem wszystkich ogłoszeń, i wstawienia odnośników do kodów w dziale. Rozumiem że są leniwi ludzie którym się nie chce ich generować ale raz na tydzień? Bez przesady to nie USA.

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    no to jesteś w błędzie.
    czasem tym którzy generują kody za darmo ciężko jest zrozumieć że są osoby leniwe którzy wolą kupić taki kod zamiast bawić się w ich generowanie lub nie są w stanie takiego kodu wygenerować z najprzeróżniejszych powodów.
    Jeśli Ci nie pasuje zawsze możesz omijać takie tematy, osoby sprzedające nie łamią regulaminu.
    Skoro potrafisz sobie wygenerować taki kod i nie masz z tym problemu to co Ci przeszkadza że ktoś to musi kupić ?
    Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś sam zaczął takie sprzedawać.

4. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    To mi przeszkadza, że chcę poszukać gier na sprzedaż, to muszę się przekopywać przez te oferty z kodami.

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Każdy ma prawo zamieścić swoje ogłoszenie w dziale giełda i dopóki wywiązuje się z zobowiązań i nie łamie przy tym regulaminu to nie ma podstaw do usunięcia jego tematu z działu giełda (czy jakiegokolwiek innego).
    Musisz to przeboleć, trudno

Zresztą sposobów na ominięcie działu SPRZEDAM jest kilka:
    1. Zawsze możesz założyć temat w dziale KUPIĘ z listą gier które Cię interesują, ominie Cię "przekopywanie się" przez wkurzające Cię tematy.
    2. Allegro lub/oraz gametrade

Chyba nie sądzisz że wieloletni regulamin zostanie zmieniony bo Ty masz takie widzimisię i nie podoba Ci się taki stan rzeczy.
    Musisz się dostosować.
    Zamykam.

6. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Nie.

Przenoszę do kosza.