Sprzedaż konsol w czerwcu ( NPD Group)

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki wprowadzeniu przez Microsoft, odświeżonej wersji swojej konsoli , Xbox 360 jest najlepiej sprzedającą się maszyną stacjonarną , ustępując jedynie handheldowi Nintendo DS. Dzięki wysokiej sprzedaży Xboxa i PS3 , w porównaniu do tego samego okresu 2009 , sprzedaż konsol wzrosła o 35% . Nareszcie udało się pokonać lidera , Nintendo Wii. Analitycy NPD przewidują również , że dzięki Kinectowi , sprzedaż X360 wzrośnie jeszcze bardziej , a PS3 będzie zwalniać.
Widać , że Microsoft wiedział co robi wprowadzając nowego X360. NPDs: June Xbox 360 Sales Surpass Wii Following Redesign
Oto lista sprzdaży sprzętu za czerwiec 2010:
1 . Nintendo DS 510,700
2 . Xbox 360 451,700
3 . Wii 422,500
4 . Playstation 3 304,800
5 . PSP 121,000
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze tylko Nintendo DS został do pokonania wszystkich konsol. Ale jeśli chodzi o wojne konsol 7-generacji (stacjonarnych) to jak na razie Xbox 360 ma bardzo dobre wyniki. Wygląda na to, że Playstation nie musi być ponownie liderem. W poprzedniej generacji Playstation 2 zmiotło konkurencje z rynku.
 

Kuba 2255

Banned
Tym razem to będzie Xbox ;D
 
Niech sie Microsoft śpieszy, Nintendo wprowadzi w 2011 Nintendo3DS i znów Nintendo będzie niepokonane
 

Aras64

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem co ludzie widzą w tym DS, osobiście nie grałem bo nie interesuje mnie kolejna odsłona Mario albo Donkey Konga, te wyniki to chyba Japonia nabija.
Kwestią czasu jest pokazanie się Mario MMA ;-)
@DOWN
To są wyniki z zeszłego miesiąca, BUM na Slima dopiero będzie w wynikach lipcowych.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Niewiele zostalo do DSa, bo ok.60 000, ale niedlugo minie buuum na slima i sprzedaz spadnie i wcale bym sie nie zdziwil jezeli xbox zrownalby sie sprzedaza z PS3.
 

MTTy2k

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, nie da się ukryć że pierwszy Xbox był lekkim niewypałem, a PS2 była jedną z najlepiej sprzedających się konsol w historii, teraz X360 bije rekordy, PS3 nie będę porównywać do pierwszego Xboxa no ale szału to ona nie robi :)
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ładnie podskoczyło :D
Nawet lepiej niż Wii :D
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, nie da się ukryć że pierwszy Xbox był lekkim niewypałem, a PS2 była jedną z najlepiej sprzedających się konsol w historii, teraz X360 bije rekordy, PS3 nie będę porównywać do pierwszego Xboxa no ale szału to ona nie robi :)
Dlaczego uważasz, że pierwszy XBOX to niewypał?
 

ProEloHajter

Użytkownik
Użytkownik
Był awaryjny. nie było nowego dasha. Buczał. Słynny rodd to co w drugiej konsoli chyba było. Może nie był zły ale nie był taki pro Jak x360 arcade jasper :F
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Był awaryjny. nie było nowego dasha. Buczał. Słynny rodd to co w drugiej konsoli chyba było. Może nie był zły ale nie był taki pro Jak x360 arcade jasper :F
Chodzi mi o PIERWSZEGO Xbox'a... nie o 360.
A tak do tematu to również nie wiem co ludzie widzą w tym DS'ie, ja tam z przenośnych konsol wolę PSP.
 

Basteczeq

Użytkownik
Użytkownik
Gdzieś czytałem że Nintendo jest jedyna konsola dostępna legalnie w Japonii bądź Chinach (już nie pamiętam) dlatego takie wyniki sprzedaży Nintendo DS
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
@Basteczeq

Tak i Japończycy zrobili PS3 :). Myśl...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom