1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedaż konsol w Europie wg VGChartz - PlayStation 4 ze znaczną przewagą

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 15, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Serwis VGChartz, gromadzący informacje na temat sprzedaży konsol oraz software'u, przygotował zestawienie wyników sprzedaży PlayStation 4, Wii U oraz Xbox One w Europie.

Portal VGChartz rusza z serią krótkich artykułów podejmujących temat sprzedaży konsol niedawno wprowadzonych na rynek. Pomimo faktu, że Wii U wystartowało ze sprzedażą 30 listopada 2012 roku konsola zostaje w tyle za PS4. Wg danych VGChartz w Europie sprzedało się dotychczas 1,1 mln egzemplarzy konsoli Nintendo. Hardware Microsoftu sprzedał się w ilości prawie 800 tysięcy sztuk, a PlayStation 4 w ilości 1,64 mln. Warto przy okazji przypomnieć, że Xbox One jest aktualnie dostępny oficjalnie tylko w kilku państwach europejskich.

Dotychczasowa sprzedaż nowych konsol w Europie:

• PlayStation 4 - 1,64 mln
    • Wii U - 1,1 mln
    • Xbox One - 800 tys.

Dane dotyczące pierwszego tygodnia sprzedaży konsol w Europie wyglądają następująco:

• PlayStation 4 - 681 tys.
    • Xbox One - 337 tys.
    • Wii U - 184 tys.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    ja tam na to nie patrze bo kupię to co mi się podoba a nie to co większość kupuje

4. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Masz racje, ale gdy dany sprzęt jest bardziej popularny to jest łatwiej dostępny oraz jest więcej używek i można go dostać za mniejszą cenę. Teraz jest łatwiej ściągnąć coś z zagranicy 3 kliknięcia na serwisie aukcyjnym/sklepie i leci paczka, w przypadku XOryginal i Ps2 było licho, w sklepie z konsolami gdzie uczęszczałem dosc często przewijały się może z 3/4 XO a Ps2 codziennie ktoś sprzedawał/ kupował.

Druga sprawa to znajomi, chcesz pograć a tu zonk, ja tak mam bo posiadam xbox a większość znajomych ma Ps3 i kiszka.

5. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    no u mnie z listy znajomych tylko jeden typ poszedł na ps4, dużo osób ma ONE więc ja już wybrałem ;p teraz tylko czekam na lepszą cenę

6. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    W Europie Sony zawsze miało wielu zwolenników a druga sprawa, że MS trochę położył tą premierę, ponieważ XO nie jest wszędzie dostępny...
    Osobiście czekam na rozwój wydarzeń, jakie będzie nowe Halo i inne tytuły...
    Xbox One podoba mi się, ale wstrzymuję się jeszcze, choćby ze względu na Live'a PL i brak dostępności oficjalnie konsoli w naszym kraju.

7. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Czy ja wiem czy popularność dużo robi, tak naprawdę teraz w internecie jest pełno serwisów, gdzie zawsze są jakieś konsole i gry na daną platformę ;d wystarczy poszukać :p

8. xcorsten

xcorsten Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hehe. Niby nie kupi tego co większość ale jednak kupi bo znajomi kupili. Piekny przykład zaprzeczenia samemu sobie.

2 użytkowników lubi ten post.
Wczytywanie...

Poleć forum