1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedaż konsoli- co usunąc.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jelon1030, Marzec 11, 2012.

1. jelon1030

jelon1030 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Sprzedaje niestety swoją konsolę. I moje pytanie co usunąc zeby moje dane byly bezpieczne? Chodzi o to ze chcialbym kupującemu swoj profil zostawic zeby mu dzialal m. in. kod w FIFA 12. Mam do profilu dodaną kartę platniczą, ale usunąc ją moge chyba tylko dzwoniąc do obslugi. Bo tak to przy zarządzaniu mi błąd wywala. Jutro to zrobie. Chcialbym jeszcze zmienic maila na ktorego jest zarejestrowane konto. Da sie bez problemu czy tez kontakt z obsluga mnie czeka?

Doradźcie co na co jeszcze zwrocic uwage zeby nie zostalo na profilu. Jakies automatyczne łączenie z FB tez sie da skasowac chyba...

Z gory dzieki za pomoc.

Hmm... chyba ze to wszystko przypisane jest do konsoli a nie do profilu to po prostu stworze nowy a swoj skasuje :) Tylko czy na pewno bo nie chcialbym przekonac sie ze jednak nie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  4. jelon1030

jelon1030 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no ale format skasuje wszystkie dane razem z profilem i kodem online fify tak? A ja chce tylko usunac swoje prywatne dane. Gry niech sobie zostaną, save'y itd.

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Zależy od Cb co chcesz żeby gościu miał. Ja kupowałem używaną konsole to były na niej wszystkie profile savy, gry itd. nic gościu nie usuwał.

6. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    To usuń tylko gametrade .

Wczytywanie...

Poleć forum