1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

sprzedaż konsoli na aukcji, jak nazwać "kopie zapasowe"

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez afc97, Grudzień 5, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. afc97

afc97 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    W zasadzie nie wiedziałem jaki nadać temat. Chodzi mi o to, że posiadam xboxa360 i chciałbym go wystawić na allegro, cały zestaw. Również do tego zestawu chciałbym dorzucić kopie zapasowe gier, które po sprzedaży mi nie będą do niczego potrzebne. I tu rodzi się pytanie; jak nazwać/opisać na aukcji kopie zapasowe, żeby było 'legalnie' a przy okazji, żeby kupujący wiedział o co chodzi.

Pozdrawiam oraz z góry dzięki za odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. krychanr8i10

krychanr8i10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piszczac, Poland
    Jaki zestaw masz i w jakiej cenie ?

4. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kopie nic nie warte i tak wystaw zestaw tylko, dorobisz się na kopiach kilka zl i kłopotów.

5. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Temat leci do kosza gdyż forum nie wspiera piractwa i nie będziemy pomagać w takich kwestiach, radzę przeczytać regulamin!!!

mrok lubi to.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum