1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedaż konsoli Xbox 360 Slim

Temat na forum 'Wycena ofert' rozpoczęty przez MantiTheGreat, Luty 8, 2015.

1. MantiTheGreat

MantiTheGreat Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak w tytule, chciałbym sprzedać swoją konsolę 360 slim. Ma niecałe 2 lata i kolejne 2 lata jeszcze na gwarancji. Używana sporadycznie i w stanie prawie, że idealnym. Dysk 250GB, czarna do tego w zestawie chcę wystawić pad, kinect i gry:Diablo 3,Skyrim z wszystkimi dodatkami, Fifa 12,Darksiders, Kinect Adventures, Dragons Dogma Dark Arisen,, Resident Evil 5,Devil May Cry HD Collection, Tekken 6, Dungeon Siege 3, State of Decay, Fable 3, Bioshock, Gears of War 1 i 2, Halo Reach.
    I tu pojawia się pytanie, za jaką cenę mogę to wystawić na allegro żeby transakcja była opłacalna? I kolejne, niektóre z tych gier są przypisane do konta, które też nie jest mi potrzebne więc konsolę sprzedaję razem z kontem i grami na nim czy to nie sprawia problemu ewentualnemu nabywcy lub mi? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. fifi88

fifi88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielawa
    Jaka data produkcji tej konsoli ?? I jakie bys chciał mniej więcej siano, bo może bym wziął to od Ciebie

4. MantiTheGreat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    24.12.2011 jeśli to jest data produkcji, z tyłu biała naklejka nad wejsciem hdmi. A co do gotówki to właśnie dlatego założyłem ten temat bo nie znam aktualnych cen konsol używanych w takich zestawach. Jestem otwarty na propozycje.

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zły dział :spank: ...Przenoszę.

6. MantiTheGreat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Byłem przekonany, że tylko profil ulepszony może pisać na reszcie forum, sorka. Nadal czekam na pomoc w wycenie tego zestawu.

7. MantiTheGreat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. MantiTheGreat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    Witam,
    chciałbym odświeżyć topic tym razem ze zdjęciami i pełnym opisem, chcę sprzedać taki zestaw jak na obrazkach. Konsola Xbox 360 Slim czarna 250GB, kinect, 2 pady, okablowanie, 10 gier w wersji pudełkowej plus 6 gier i dodatki w wersji cyfrowej. Konsola jest nie przerabiana a gry oryginalne. Rok produkcji konsoli 24/12/2011.
    Gry pudełkowe:
    • Dungeon Siege III
    • Tekken 6
    • DMC HD Collection
    • Resident Evil 5
    • TES:V Skyrim plus wszystkie dodatki w wersjach cyfrowych na dysku
    • Dragons Dogma: Dark Arisen
    • Diablo III
    • Kinect Adventures
    • Darksiders
    • Fifa 12
    Gry w wersji cyfrowej:
    • State of Decay
    • Gears of War
    • Gears of War 2
    • Bioshock
    • Fable 3
    • Halo:Reach
    Byłbym wdzięczny za pomoc w wycenie tego zestawu i ewentualne rady czy lepiej sprzedać to razem czy oddzielnie i w jakich cenach.

Wczytywanie...

Poleć forum