1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedaż Xbox One a masa gier na dysku.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartek_s, Lipiec 26, 2016.

1. bartek_s

bartek_s Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć,

Chcę sprzedać swoją konsolę z dyskiem zapełnionym grami.

Tutaj rodzi się pytanie... Czy będą one działać u przyszłego kupującego dopóki sam nie usunie ich z dysku?

Wywaliłem swój prywatny profil itp itd. i zostawiłem jeden (który kiedyś kupiłem z jakąś grą)

Jak na razie wszystkie gry działają nawet te które pobrałem z Golda. 4
    Czy mogę śmiało wystawić konsolę + gry? (bo wiele hitów jest na dysku i na pewno drożej się sprzeda to raz. A dwa to szkoda marnować taką kolekcję)

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pewnie gry działają, bo ustawiłeś na swoim koncie domową konsolę zanim je usunąłeś. Gry z golda będą działać tak długo, aż się Twój gold skończy, później tych gier ten nowy nabywca nie uruchomi reasumując poczuje się oszukany ;) Wszystko zależy czy znajdziesz dobrego frajera na takie coś, bo osobiście bym nie kupiła gier które są na profilach, bo w każdym momencie można je stracić, to tak jakby ich od początku nie było. Ogólnie póki nie będzie zmuszony do przywracania ustawień fabrycznych to gry będą (zakładając, że jest gold i lewe profile z grami działają dalej), albo jak mu konsola padnie ;p

4. bartek_s

bartek_s Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O tym goldzie to nie pomyślałem. Skoro one znikną to je na pewno wykasuję. Generalnie to jak kupiłem konsolę półtora roku temu to już na nich połowa gier była i wszystkie działają. Pytam bo nie wiem czy coś się pozmieniało.
    A ostatnio jaką grę kupiłem z profilem to rok minął i wszystko działa. Dla pewności zostawiłem na konsoli tylko jeden profil i posprawdzałem czy reszta gier działa. Wszystko śmiga

Oczywiście chcę jak najuczciwiej podejść do sprawy i napiszę w aukcji, że gry znikną jeśli konsola zostanie przywrócona do ustawień fabrycznych.
    Nie jestem frajerem i też takich nie szukam :]

A Gears of War 2 i Gears of War Judgement, które dostałem w formie kodów za zakup Gears of War Ultimate Edition?

5. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A gdzie te kody na gearsy wklepałeś? Na swoje konto? Jeśli tak, to póki Ty na swoim koncie nie dasz gdzieś na obcym XO ustawienia domowa konsola to te gearsy będą mu działać jak i reszta gier z Twojego profilu. A raczej tak powinno być, spróbuj na obcym koncie te gearsy odpalić czy da radę, bo nie wiem czy można odpalać gry z WK na innych kontach, ale raczej tak.

6. bartek_s

bartek_s Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak na swoje konto. Już nie planuję kupować konsoli bo w sumie i tak gram tylko w Fife raz na jakiś czas także o to, że gdzieś ustawię swój profil na domowy to bym się nie martwił;] Utworzyłem teraz nowy profil (mój został wykasowany) i gearsy działają.

Aha, oprócz usunięciu konta, gdzie znajduje się przypisana karta kredytowa do płatności w sklepie, trzeba jeszcze o czymś pamiętać? Zostały gdzieś jakieś dane?(mail itp)

7. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie, jak wywaliłeś konto z konsoli to poprzedni nabywca się niczego nie doszuka, do pewności możesz odpiąć kartę jeśli nie będziesz nic kupował w sklepie MS :p

8. bartek_s

bartek_s Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odpiąłem już :D
    Dziękuję bardzo za pomoc. Dobrze, że powiedziałaś mi o tych grach z golda bo bym o nich zapomniał. Tak to zaraz je wywalę:]

Wczytywanie...

Poleć forum