1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedaż xbox, potrzebna pomoc w wycenie.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Wujunbr, Listopad 23, 2013.

1. Wujunbr

Wujunbr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich forumowiczów niestety jestem obecnie w trudnej sytuacji i muszę sprzedać swoją konsolę.
    I zupełnie nie wiem za ile.
    Jest to konsola Xbox 360 slim, z dyskiem 250GB, ma około 2,5 roku była rzadko używana więc jest w doskonałym stanie.
    ** Jest przerobiona LT 3.0
    Do konsoli dołączę 2 oryginalne bezprzewodowe pady, całe okablowanie, 6 oryginalnych gier (są to stare tytuły warte może po 20zł za szt. więc nawet nie będę wymieniał) + piraty Fight Night Champion, i Medal of Honor 2. do tego mogę dołączyć 4 akumulatorki (paluszki) do padów i ładowarkę do akumulatorów.

Proszę pomóżcie bo pilnie potrzebuję $ :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    za piraty to możesz dostać co najwyżej BANA, przeczytaj regulamin

4. Pixel