1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedaż Xboxa z kontem z grami

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez spike1314, Sierpień 26, 2013.

1. spike1314

spike1314 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Chcę sprzedać konsolę ale ponieważ mam tam ok 10 gier z w wersji cyfrowej chciałbym zostawić je kupującemu - oczywiście aby zakup był bardziej atrakcyjny. Pytanie mam następujące - czy w takim przypadku trzeba zostawić konto w postaci jakiej mam teraz czyli moje konto główne na którym były kupowane gry (tak aby kupujący mógł się zalogować) czy lepiej zmienić hasło - tak aby gość nie mógł się tylko zalogować na moim profilu, ale gry będą dalej aktywne (z tego co mi się wydaje to podobnie jak na PS3 jak nie usunę konta z konsoli to gry będą działać na każdym profilu), jeżeli jestem w błędzie to mnie poprawcie. Podsumowując jak to najlepiej zrobić aby wilk był syty (kupujący) i owca cała - najlepiej tak żeby mi mógł używać mojego konta XBL - chociaż ostatecznie aż tak mi na tym nie zależy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szlovak

szlovak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    można zmienić właściciela konta , tzn zmieniasz maila na mail kupującego i on sobie wszystko zmienia. Oczywiście usuwasz konta paypal, kartę płatniczą zanim przekażesz. Lub można przenieść licencje na gry na drugie konto kupującego. Chyba ta druga opcja jest właściwsza gdyż tak do końca nie możesz zmienić wszystkiego w koncie, np wiek. Zadzwoń na infolinię xboxa, telefon w Polsce, oni oddzwaniają z telefonu z USA i wszystko wytłumaczą, nic nie płacisz za połączenie wtedy.

1 osoba to lubi.
  4. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeżeli nie chcesz tracić swoich zapisów i achiwment'ów to najłatwiej będzie przekazać licęcje na konto kupującego. Można kombinować ale najłatwiej stwórz nowe konto live (3min roboty) i wrzuć na nie licęcje, swoje konto z save przenieś na pendrive i zachowaj, kupujący otrzyma konsole z kontem które stworzyłeś i przeniesie licencje a je skasuje.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum