1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedaż xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lukaszferenc4, Wrzesień 11, 2013.

1. lukaszferenc4

lukaszferenc4 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wystawiłem na tablicy xboxa falcona z lt 2.0 za 350zł i jest ktoś zainteresowany. Moje pytanie brzmi co byście doradzili sprzedaż tej i kupno slima czy pozostanie przy tej i wgranie 3.0?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mis19

mis19 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Kupno Slima, a nawet jaspera

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

4. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja bym w X'a z płytą Falcon nie wkładał nic chyba że samemu, ta płyta może paść z dnia na dzień, jak kupisz X'a z płytą Jasper to będziesz miał spokój, choć i ta możne paść jak nie będziesz dbał... X Slim będzie na lata, praktycznie nie padają te konsole ze względu na zintegrowany CPU+GPU a do tego mniejszą technologie wykonania.

5. mistrzunio22

mistrzunio22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    podlaskie
    Po co kombinować, zostań przy falconie. Mój działa do dzis (odpukać) i sprawdza się świetnie. ;)

Wczytywanie...

Poleć forum