Sprzęt: Zrywanie plomby bez jej uszkadzania.

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Życzę powodzenie ;), że MS się nie skapnie.
 

damiano

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Napewno wypróbuje tylko jeszcze muszę poczekać 3tygodnie na konsole.
 

Voodoo199

Użytkownik
Użytkownik
Niektórzy sprzedają nawet takie plomby na allegro ;d
 

Andrewww1991

Użytkownik
Użytkownik
mam pytanko
czy papierowa plomba to jedyna taka na konsoli (tzn czy pozostałe dwie też są papierowe czy srebrne) ????
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Główna plomba na konsoli może być srebrna lub papierowa, a na napędzie jest plomba wykonana z białej folii kruszącej. Dodatkowo napęd jest połączony z metalowym koszykiem obudowy srebrną taśmą, napędy benq są dodatkowo obklejone tego typu taśmo w kilku miejscach.
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Dobre .
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
 

Szymon198511224

Użytkownik
Użytkownik
dobre
 

the_bart123

Użytkownik
Użytkownik
Dobre :)
 

gregsta

Świeżak
Świeżak
Sprzedam tanio suszarki do zdejmowania plomb!!!
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
Sprzedam tanio suszarki do zdejmowania plomb!!!
robisz sobie jaja?
 

kusiu

Użytkownik
Użytkownik
Sprzedam tanio suszarki do zdejmowania plomb!!!
Możesz sprzedać nawet żel do włosów, tylko Nie tutaj.. Powinieneś ostrzeżenie dostać a z czasem blokadę pisania tutaj czegokolwiek.
 

Gaus

Świeżak
Świeżak
Mam pytanko: czy zdejmując obudowę w celu jest przemalowania natknę się na jakieś plomby czy mogę zdejmować bez obaw?
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
tak ,na tą pod panelem przednim
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Mam pytanko: czy zdejmując obudowę w celu jest przemalowania natknę się na jakieś plomby czy mogę zdejmować bez obaw?
Tak jak napisał Blackburn natkniesz się na 1 pod panelem przednim ale i tak możesz ją zerwać skoro chcesz przemalować obudowę bo przemalowanie obudowy zrywa gwarancję .
 

tosiapl

Użytkownik
Użytkownik
Filmiki wygasły z YT :/
 

micu11

Użytkownik
Użytkownik
Najlepszy sposób jest z suszarką .
 

michaas

Użytkownik
Użytkownik
to może jak suszarką zdjąć ta papierową na slimie w środku :) oraz tak samo jak zdąć tą z tyłu slima :) standardowo między 100 a 110 stopni? czy ta papierowa kolor zmieni hm ...
 

Adam6230

Świeżak
Świeżak
Ja mam pytanko o te plomby kiedyś oddałem konsole do flasha koleś mi powiedział że to jest jakiś tan v3 i trzeba lutować to olałem szkoda mi hajsu było :) . Wiem że odklejał naklejki sposobem na suszarkę przednia ta papierowa wygląda idealnie na napędzie też jest jak nie ruszana . Przejdźmy do sedna konsola mi padła i muszę ją wysłać na gwarancje (mam do końca 2011) czy ms ma jakieś inne metody obczajenia czy konsola była ruszana ? konsola była tylko raz otwarta i zamknięta ale i tak mam dylemat czy wysyłać jeszcze mnie obciążą jakimiś kosztami :/
 

michaas

Użytkownik
Użytkownik
Ja kieruję swoje pytanie do osób które już zdejmowały plomby z slima. Czy plomba papierowa, która jest w środku konsoli na metalowej obudowie, gdzie jest naklejona na śrubie to da rade zdjąć nie naruszoną. Proszę o radę. Będę wdzięczny bardzo!
 

Do góry Bottom