1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Square Enix oraz Microsoft bardzo zadowoleni z Rise of the Tomb Raider

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 1, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Najnowsze dzieło Crystal Dynamics zadebiutowało w bardzo gorącym okresie i w dodatku aktualnie wyłącznie na sprzętach amerykańskiej korporacji. Z tych powodów z tytułem nie mogli zapoznać się wszyscy zainteresowani, ale włodarze Square Enix oraz szefowie Microsoftu są zadowoleni z wyników Rise of the Tomb Raider.

Nadal nie otrzymaliśmy oficjalnych danych sprzedaży Rise of the Tomb Raider, ale podobno wynik nie prezentuje się okazale. W Sieci pojawiają się informacje o sprzedaniu około 300 tysięcy pudełek w premierowym tygodniu. W sprawie nawet wypowiedział się Chris Brown – starszy menadżer produktów z Sony – który wspomniał o „biednym Tomb Raiderze”.

Mimo wszystko najważniejsze osoby są podobno bardzo zadowolone z przyjęcia pani archeolog. Sytuację skomentował Brian Horton z Crystal Dynamics, który nie ukrywa zadowolenia:

Horton potwierdził swoje słowa w kolejnej wiadomości:

Rise of the Tomb Raider może w tym tygodniu zostać docenione na The Game Awards i Crystal Dynamics ma nadzieję, że to dopiero początek pozytywnych informacji z obozu Lary Croft – w przyszłym roku seria zaliczy 20-lecie i deweloperzy na pewno przygotowują dla nas wielką niespodziankę… Zbliża się zapowiedź zakończenia trylogii? ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1244
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Powie mi ktoś do czego są karty w grze bo nie bardzo wiem co z nimi zrobić i gdzie je znaleźć po wyjściu z tego menu.

4. szonyone

szonyone Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Sprzedaj karty

5. krzys1190

Polubienia:
    1244
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A jak tego nie zrobiłem i cofnąłem a miałem takie 3 zestawy to je straciłem ?

6. szonyone

szonyone Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Tego nie wiem
    Natomiast ja również cofnąłem i karty zniknęły
    Gdybyś chciał natomiast kupić dlc w do wersji przedpremierowych to jestem posiadaczem oryginalnych kodów
    Sklep przesłał mi 3 zestawy po 3 kody dlc
    1 zestaw użyłem
    Reszta jest na sprzedaż

7. krzys1190

Polubienia:
    1244
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A na co one są dokładnie ?

Wczytywanie...

Poleć forum