1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Square Enix rejestruje domeny związane z Just Cause 4

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Maj 21, 2012.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Podczas gdy oficjalnie zapowiedziane nie zostało jeszcze nawet Just Cause 3, Square Enix tworzy podwaliny pod daleką przyszłość tej serii, rejestrując odpowiednie domeny.

Jak donosi serwis internetowy Fusible, Square Enix zarejestrowało właśnie kilka domen powiązanych z nieistniejącą jeszcze grą pod tytułem Just Cause 4. Znajdują się wśród nich takie jak JustCause4.com, JustCause4.fr, JustCause4.co.uk, JustCause4.de i JustCause4.it. Oznacza to, że firma dość poważnie podchodzi do przyszłości swojej serii tworzonej przez studio Avalanche.

Rejestracja tych domen to absolutnie pierwsze przesłanki dotyczące Just Cause 4, a należy pamiętać, że oficjalnie zapowiedziana nie została jeszcze nawet trzecia część tej serii. Spodziewamy się jednak, że Just Cause 3 będzie jedną z trzech nowości od Avalanche, które mają zostać zaprezentowane w tym roku.

Skoro myślą już o "czwórce", to "trójka" musi być tylko kwestią czasu.

źródło : •• Square Enix rejestruje domeny związane z Just Cause 4

2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Just Cause 2 było epickie, liczę na dobrą kontynuację ;)

1 osoba to lubi.
  4. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Mi tam ta seria jakoś nie przypadła do gustu,ale czas pokaże co z tego wyjdzie.

5. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Zgadzam się. Z pewnością dostarczało więcej zabawy niż GTA IV. Sandboxa z takim rozmachem nikt chyba nie zrobił! Majstersztyk pod względem technicznym (no chociaż fizyka troszeczkę ssie), a gameplayowo nie ma sobie równych, w tej grze nie ma miejscu na nudę. Ile ja czasu spędziłem wspinając się na jakieś góry słynnym hakiem, by potem zaliczyć skok w dół będąc w jakimś samochodzie czy motorze :)

Na 'trójeczkę' czekam z niecierpliwością, liczę na jakieś ciekawsze single, bo w JC2 do najlepszych fabuła nie należała :)

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Bo po co lecieć samolotem skoro można się 'wspinać' hakiem :D Ten hak i spadochron to bezapelacyjnie jeden z najlepszych patentów w grze tego typu - tylko na 'wspinaczka' można spędzić wiele godzin.

Albo podczepianie samochodu do helikoptera i bawienie się w buldożer... no kto to wymyślił!? :D

7. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Zgadzam się, Just Cause 2 gniecie inne sandboxy pod względem funu. Do dziś gram w tą świetną gierkę, no i czekam na kolejną część :)

8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Po gameplayach też mi się tak wydawało, a jak włączyłem grę to po 30-50 minutach gry jakoś mnie strasznie nużyło ;/ Serio później aż tak się rozkręca?

Wczytywanie...

Poleć forum