1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Środa XBLA: Call of Duty Classic

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Kaliberek, Listopad 30, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    [​IMG]Graeme Boyd z Microsoft EMEA (znany też jako AceyBongos) napisał na swoim Twitterze, że w środę, 2 grudnia, na Xbox Live Arcade pojawi się gra Call of Duty Classic (1200 MSP), którą od jakiegoś czasu mogą się cieszyć posiadacze kolekcjonerskich wydań Call of Duty: Modern Warfare 2. Chodzi oczywiście o przeniesioną na konsole obecnej generacji pierwszą odsłonę serii, opowiadającą o wydarzeniach z czasów drugiej wojny światowej. Z posiadanych przez nas informacji wynika, że na grę nałożona jest blokada regionalna. Jeśli rzeczywiście tak jest, to bez zabawy z VPN produkcji nie będzie dało się pobrać w Polsce.

Źródło: Środa XBLA: Call of Duty Classic | Aktualności

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojtas74

wojtas74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałcz
    my chcemy polskiego XBL!! :D

4. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    teraz z tym trzeba bedzie sie bawic w VPN a za pół roku żeby sciągnąć map pack do MW2... Polska dziwny kraj...

P.S: nie ukrywając skusiłbym się na to jakby miał kasę :D na kompie skończyłem tą grę na milion sposobów....

5. Darth Vader

Darth Vader Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wadowice
    Jest poprawiona w tej wersji grafika, rozdzielczość?

6. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    delikatnie ale niewiele :)

7. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Podobno jest podwyższona rozdzielczość i HD więc nie powinno być źle. Przeglądałem listę osiągnięć i są same w singlu więc raczej o multi można zapomnieć. Obczaję demko i jak fajne to pobieram a jak kiepskie to czekam na Serious Sama HD.

8. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    nakoz, nie gadaj głupot. Mam CoD: Classic od miesiąca na PS3. To jest zwykłe CoD1, bez ŻADNYCH zmian względem wersji na PC wydanej 6 lat temu. Nawet loading screeny są w proporcji 4:3. Najlepsza jest misja w Stalingradzie. Gra tam tnie jak cholera, kiepska optymalizacja.

9. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Napisałem że podobno więc nie mów że gadam głupoty. Nie grałem w przeciwieństwie do ciebie a wegług tego: Xbox.com | Call of Duty Classic - Game Detail Page obsługuje HDTV więc może ta wersja dodawana do MW2 Hardner edition jest uboższa.

10. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    HDTV to obsługiwała pierwsza część na PC. To, że obsługuje HD, nie znaczy, że grafika jest wyświetlana w HD. Wszystko, łącznie z teksturami, jest bardzo niskiej rozdzielczości. Zresztą czego się spodziewać po grze ważącej 900mb. Gra jest tylko upscalowana do 720p.

Ja nie mam wersji dodawanej do Hardened Edition. Kupiłem ją za 55zł na polskim PS Store.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum