1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Środkowy przycisk na padzie po przeróbce RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Lens88, Październik 5, 2012.

1. Lens88

Lens88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Po przeróbce na RGH nie działa środkowy przycisk na padzie po krótkim naciśnięciu. Po dłuższym przytrzymaniu wszystko jest po staremu, czyli wyskakują opcje "wyłącz konsolę", "wyłącz kontroler" i "anuluj". Czytałem, że to kwestia pliku launch.ini. Proszę o pomoc ekspertów :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlont

mlont Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze/Kraków
  4. Lens88

Lens88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Widziałem ten temat, ale nic pożytecznego z niego nie wyciągnąłem, dlatego założyłem nowy.

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    ale wiesz że jak jest już taki temat to nie musisz zakładać kolejnego i śmiecić tylko możesz napisać w tamtym?

także kosz i jeszcze bez warna

Wczytywanie...

Poleć forum