1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ŚruTuba.FoXa

Temat na forum 'Gameplay i Livestrem' rozpoczęty przez Curian666, Kwiecień 13, 2016.

1. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wiedźmin 3:Krew i Wino- Serce z Kamienia

2. Lotnik421 Xbox One

3. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Alien Vs Predator została wydana przez niewymagającą większego przedstawiania firmę Capcom. Na ich autorskim systemie automatowego Capcom Play System 2, czyli po prostu CPS-2.
    Odniosła spory sukces na terenie USA, niestety w Europie nie było o niej tak głośno0 jak na zachodzie. Mimo to warto zainteresować się tym tytułem.

4. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Hunter: The Reckoning (2002) [Xbox,GameCube]

Normalnie gdyby był to HIT to może otrzymała by miano KLASYKI na Xboxa, ale chyba jednak było inaczej, bo gra to typowy średniak. Niby połączenie a raczej próba połączenia kilku gatunków gry, ale wyszło jak wyszło.
    Gra nie jest wybitna, kilka elementów w niej nie działa tak jak powinno, no i niestety odbiło to się na samym odbiorze gry.Do tego jak na MS przystało był to czasowy Ex na Xboxa.

5. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tutaj już można napisać że to taki klasyk na PS1/PSa

6. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    NFS 2015 nie taki straszny jak go malują, ale bez wątpienia jest to jeden z lepszych NFSów w jakie przyszło mi pograć ostatnimi laty. CO z tego że mega frustrująca (bo nie mam nerwów do Arcade wyścigów) ale za to ile satysfakcji, jak się skończy 100%. Może dzięki rebootowi seria wjedzie na dobrą drogę ??. Miejmy nadzieję, oraz miejmy nadzieję że nie z kontrowersyjnymi metodami jak wymagane stałe połączenie z siecią.

7. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Heh ciupało się, choć nie tak dobra jak jedynka. Aczkolwiek chyba tylko najwięksi fani przeszli grę do końca.

8. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dzisiaj chyba taki filmik dla wszystkich "fanów" Xboxa 360 i serii HALO (Czytaj Opis pod Filmikiem)

9. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Yakuza to Pastisz filmów gangsterskich lat 80 i 90, do tego z azjatycką nutką. Co sprawia że ten tytuł jest naprawdę bardzo dobry od strony fabularnej oraz samego klimatu. Jedna z japońskich gier która mnie pochłonęła do świata Yakuzy.

10. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kolejny azjatycki Akcent, tym razem pod włos poszła Genma Onimusha AKA Onimusha: Warlords, ale w bardziej hardkorowym wydaniu.

11. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Daytona USA to jedna z gier która zapoczątkowała nową erę 3D wyścigów, dając nam pełną gamę tekstur co na 1993 rok było nie małym wydarzeniem/wyznacznikiem. Całość opowiadam na filmiku po niżej, naprawdę warto poznać kawałek Historii gier ;)

12. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jutro premiera Rozłamu Ludzkości, więc nie mogło być inaczej aby przypomnieć o Deus Ex: Bunt Ludzkości. Trzeba przypominać bo był to deus który wprowadził serię na dobry tor po nieudanym albo mało udanym Invisible War, który w mojej ocenie był niewypałem i mocną kastracją. Co gorsza robili go ludzie odpowiadający za Deus Ex's (2000) więc trochę wstyd...
    Ale wszystko się dobrze kończy, twórcy pokazali jak iść na kompromisy zarówno dla wyjadaczy serii jak świeżych graczy. Fajnie to zrobili i za to się chwali, ciekawe jaki będzie rozłam ludzkości.

A ja tym czasem zapraszam na krótką recenzję.

13. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dziś w kolejnym odcinku AmigiGames opowiem o The Chaos Engine, grze która zrobiła niemałe zamieszanie początkiem lat 90'tych. Mega zaskoczenie oraz pretendent do najlepszej strzelaniny w 1993 roku.
    Zachęcam do obejrzana bo warto poznawać na czym budowany był growy fundament, a z pewnością Chaos Engine do niego należy.

14. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No i mamy recenzję nowego Deusa :]

15. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Klasyka po prostu Klasyka.....

Kendzi76 lubi to.
  16. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zapraszam na kolejną moją recenzję, tym razem postanowiłem wziąć pod włos Forze Horizon. Świetne wyścigi które dały klapsa serii Test Drive Unlimited, lepsze wykonanie, lepszy klimat po prostu wszystko lepsze. Zapraszam do mojej recenzji, jeżeli ci się spodobało daj Suba ;)

Kendzi76 lubi to.
  17. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Troszkę takie trochę moje przemyślenia, oraz to co myślę po Becie Battlefield 1.

18. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To miał być Killer HALO, pamiętam to jak dziś. SONY chyba naprawdę ma coś z FPSami nie tak. Pierw Killzone, potem Resistance miało podobny start. Zawsze były oczekiwania bardzo duże, a recenzję były średnie. Dobrze że odbiór graczy był znacznie lepszy od recenzentów, aczkolwiek nie było efektu WOW. To była dobry FPS, nie średni jak recenzenci oceniali ale po prostu DOBRY. Jedynie co mogło zawieść to oczekiwania graczy, bo każdy tutaj liczył na coś więcej, zwłaszcza jak śledziło się kulisy powstawania Killzona. Na pewno niedosyt był i to spory, bo wyszedł z tego taki zwykły FPS z pewnymi mechanikami (strzelanie z karabinu snajperskiego) czy możliwość wybrania postaci przed misją. Nic więc dziwnego że Guerrilla Games porzuciła FPS'y i zaczęło robić Sandboxy (Horizon: Zero Down)

19. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tej gry żaden posiadacz Xboxa nie mógł po prostu przeoczyć.

20. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A pamięta to ktoś ??

21. Curian666

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sie macie LUDZIE!!,aż mnie dzisiaj wzięło na sentyment i postanowiłem zrobić recenzję/przypomnienie kultowej bijatyki. Którą każdy zna, a raczej powinien znać !!. A jak nie to zachęcam do obejrzenia, zobaczenia z czego wywodzi się seria MK i która część tak naprawdę była jak to się mówi "The Best All the time"

Poleć forum