1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SSv 1 bez patcha na SSv2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Robinek, Grudzień 25, 2010.

1. Robinek

Robinek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Mam kopię zapasową gry Lego Star Wars the Complete Saga. Chciałbym zagrać nią na live żeby zdobyć ostatniego achievmenta, ale gra posiada wgraną SSv 1. Znalazłem na stronie abgx XEX CRC mojej wersji i nie miała patchów na SS 2. Czy mogę zalogować się na XBL na te 10 min bez większego ryzyka bana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE
    Na stronie znalazłem dwie wersje LSW the CS . Starsza z nich ma ss 1 , a nowsza ma już ss 2 . Zobacz tu : abgx360 - Verified i sprawdż jaką masz wersję .

4. Robinek

Robinek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie moja wersja to ta bez SSv 2

Wczytywanie...

Poleć forum