1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SSv1 VS SSv2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez =ESTE=, Wrzesień 23, 2010.

1. =ESTE=

=ESTE= Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    D.R.O.13
    Witam, mam pewien dylemat odnośnie patchowania Security Sectors w obrazach płyt.
    Wiem że SSv2 Powinien być Przy Wave'ach 3,4,5 i 6, A SSv1 przy Wave'ach 1 i 2.
    Ale na stronie ABGX są też Pliki SS i DMI w Wersji v2 Do gier z Wave 1 i 2 (Np. Mirror's Edge). Moje pytanie brzmi czy jeżeli wgram SSv2 do gry z Wave 1 lub 2 to czy ma to jakieś znaczenie? Nobo jeżeli do wave 1 i 2 powinien być SSv1, to dlaczego na stronie ABGX są zamieszczane pliki SSv2 do tych że Wave'ów.
    A może lepiej jest mieć We wszystkich grach SSv2 nie zależnie od wersji Wave?

Z góry dzięki za pomoc ;-)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rooob3

Rooob3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    lepiej jest mieć te SSv2 wszędzie:)... przynajmniej jeśli chcesz grać przez neta ;)..
    jeśli nie to tylko sprawdzaj czy są dobre pliki crc ;) i nagrywaj nawet z ssv1 ;)

Wczytywanie...