1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SSv1 ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piciuok, Kwiecień 6, 2011.

1. piciuok

piciuok Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam :)

Moje pytanie - szybko krótko i na temat - czy jeżeli ściągnę sobie gierce jakąś, sprawdzę jak w abgx'ie po czym wyskoczy mi magiczna cyferka 1 przy SS, to by czuć się bezpiecznie na live, wchodzę sobie na strone abgx'a, zakładka verified, odszukuję swoją giercę i ściągam patche odpowiedni pod dane sumy crc w wersji ssv2? I to wszystko ? Po czym mogę ją wypalić nie marnując żadnej wspaniałej płytki verbatima? :) Bo patrze jeden, drugi dziesiąty wątek i wszędzie wszyscy piszą o tym ssv2 ale po co to i z czym się to je to konkretnie nie ma :) I ogółem do modów, przydałby się słowniczek pojęć na forum :)

Pozdrawiam wszystkich - nobek w tej dziedzinie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
  4. piciuok

piciuok Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak tak, zgadza się :) i ten wątek który podałeś umknął mi gdzieś :) dzięki :) i tak na marginesie, lepiej kupić te "akumulatory" do padów co są na allegro (np. XBOX 360 - Akumulator, bateria do pada 4800 mAh CZ (1525328220) - Aukcje internetowe Allegro ) czy lepiej sanyo enyloop ? (np.8 x JAPOŃSKIE UTGA! AKU SANYO ENELOOP AA R6 + BOX (1533052999) - Aukcje internetowe Allegro )

Wczytywanie...

Poleć forum