1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Ssx

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez swiatek94, Luty 25, 2012.

1. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ssx -

Okładka :

Nazwa: SSX

Data wydania: 02.03.2012r.

Gatunek: Sport (Snowboard)

Multiplayer:

Developer: EA Sports

Wydawca na swiecie: Electronic Arts Inc.

Wydawca w Polsce: Electronic Arts Polska

Opis:
    Kolejna część popularne serii traktującej o snowboardzie. Tym razem autorzy postawili na niebezpieczne sytuacje i przetrwanie - bardziej poważny klimat. W grze wcielasz się w jednego członka grupy najlepszych ( rzekomo ) snowboarderów na świecie. Występują 3 tryby gry " Race it , Trick it i Survive it ( kolejno - wyścig na czas , liczne ewolucje , przetrwanie ). Spotkamy tu wiele przeciwności losu jak lawiny , ciemne fragmenty trasy czy ekstremalnie niskie temperatury. Mamy do dyspozycji 17 lokacji - ok. 70 gór, których powierzchnie zostały losowo wygenerowane, choć należy podkreślić, że w procesie tym użyto autentycznych danych topograficznych i specjalnej technologii Mountain Man. Za produkcję odpowiedzialne jest studio EA Canada.

Trailer:

Pegi:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Swoją drogą gierka kozak! Może się niektórym nie podobać, ja nie wiem czego jej brakuje, według mnie jest kosa :)

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Temat wyczyszczony z offtopu. Następne posty nie będące opiniami będą karane ostrzeżeniem.

Brak słów, SSX jest od EA nie od grupy ripującej, zero szacunku dla twórców i wydawców...

5. banannba12

banannba12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    troszke monotonna gra po czasie ciagle jest to samo, tricki heh wyglada to w ten sposob ze naciskamy byle co i jest... na oryginal szkoda byloby mi tej kasy.

6. Kangur182

Kangur182 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grałem w demo i jak dla mnie beznadziejne... Triki mało realne, wciskasz guziki jak leci, nie ważne co i tak wychodzą jakieś kosmiczne ewolucje. Dużo bardziej podobał mi sie Shaun White Snowboarding czy Stoked Big Air.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak kazda czesc ssx to syf. Jedyna dobra gra to byl cool boarders3

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

8. deny182

deny182 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dla mnie gra spoko. Mało gier jest takich na rynku więc nie ma do czego porównać ale gra się naprawdę przyjemnie.

9. Skaterka885

Skaterka885 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    gra całkiem fajna. czasami małe bugi, ale na prawdę fajnie się gra ;)

10. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Zawiodłem się a miałem taką wielką nadzieję:( ...nic więcej nie chce mi się nawet pisać o tej grze.
    Tak jak akir: Cool Boarders to było coś

11. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Również się zawiodłem dawno nie grałem w tak beznadziejną grę :mad-new: jestem zdziwiony że wydawcą tej gry nie jest sega bo ona ma w zwyczaju robić tak beznadziejne arcadówki. Grając w tej syf mam wrażenie jakbym się cofną do czasów automatów z grami na żetony :upset:

12. bartox321

bartox321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra jak dla mnie słaba, wystarczy byle co klikać zeby leciały kombosy. Ogromny cios dla tej gry to brak split screena.
    Czasami nie wiem o co w tej grze chodzi, nie wiedzialem jak zmienic bohatera itp:.
    Jak dla mnie mierna

Poleć forum