1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stacja lutownicza, pomoc w wybporze

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pingu, Grudzień 6, 2013.

1. Pingu

Pingu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam serdecznie Wszystkich : ) Zamierzam zacząć uczyć się sam lutować by w przyszłości móc robić sam na przykład RGH. Lecz na dobry początek chciałbym nabyć jakiś sprzęt do kwoty 150 zł. Chce poćwiczyć na jakiś starych sprzętach i jak poczuje do tego ciąg to pójść dalej : ) Tutaj pojawia się moja prośba do Was drodzy forumowicze, w doradzeniu mi dokonania odpowiedniego wyboru. Jakoż iż nie mam pojęcia o firmach wiodących na rynku z branży lutowniczej itd proszę o wskazówki i pozdrawiam : ) : )
    PS: Te produkty wpadły mi w oko, oceńcie je : )

1. Stacja lutownicza WEP 937D+ 75W! chwytak! (3717803832) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2. Stacja lutownicza orginał WEP 858D LED +3 dysze (3743970532) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

3. CYFROWA STACJA LUTOWNICZA LED ZHAOXIN 936D 936 ESD (3740631922) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

4. STACJA LUTOWNICZA ZD-931 ZD931 LS45 NOWA GW24m-ce (3714842542) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

@#orso6 dziękuję, ewentualnie proszę o inne propozycję ale chyba zdecyduje się na tą : )

a jakie groty do lutowania małch punktów, takich jak w xboxach mi polecisz :) ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1 osoba to lubi.
  4. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    @up

Zhaoxin to jest to samo co WEP (jak i PT oraz Ayouqe) tylko pod inną nazwą. Same grzałki które są głównym elementem lutownicy są kompatybilne z jendego modelu do drugiego. Sama elektronika także będzie podobna,algorytm podgrzewania grota także więc do tej ceny to nie ważne co kupujesz..

Podobnie jest ze stacjami BGA, napisz do producenta IR PRO SC (lub ir4000, nie pamiętam dokładnie), a zrobią Ci serie lutownic sygnowaną orso6 :)

Do autora, pierwsza i trzecia jest ok. Druga to hot air nie wiem czy widzisz. A czwarta jak chodzi o jakość jest nie do zajechania, przynajmiej kolba, i wg mnie najlepiej oddaje temperature z grzałki do grota i ma najmiejsze wachania temp na grocie, jedyny minus jest taki że ma mało grotów do wyboru. Jednak na Twoje potrzeby nie ma to większego znaczenia, bo odrazu minifalą lutowałnie będziesz :) .

pzdr sowa

2 użytkowników lubi ten post.
Wczytywanie...

Poleć forum